لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۵۱

اتوبانی که در لهستان از شکلات پوشیده شد


کامیون باری مخزنی تن ها شکلات مایع در جاده ریخت - سووپتسا، لهستان - ۹ مه ۲۰۱۸
کامیون باری مخزنی تن ها شکلات مایع در جاده ریخت - سووپتسا، لهستان - ۹ مه ۲۰۱۸

لهستان سرزمین شکلات نیست، ولی روز چهارشنبه یکی از بزرگراه های این کشور پوشیده شده بود از شکلات؛ یک کامیون باری مخزنی، در جاده چپ شد و چندین تن شکلات مایع از آن بیرون ریخت.

بنابه نوشته «واشینگتن پست» و به گزارش آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه، این وسیله نقلیه که حدود ۱۲ تن شکلات مایع حمل می کرد پس از چپ شدن به مانع کنار جاده برخورد کرد، شکلات مایع داخل مخزنش بیرون ریخت و حدود ۶ لاین از بزرگراه را پوشاند، که موجب مسدود شدن هر دو جهت جاده شد.

راننده کامیون که بازویش شکسته بود به بیمارستان منتقل شد، ولی کسی دیگری صدمه ندید.

هنوز معلوم نیست که چه چیزی موجب چپ شدن کامیون شد.

ویدیویی از یکی از رسانه های محلی نشان میدهد که یک لودر شکلات را از جاده بر می دارد. به گفته یکی از مقامات محلی، شکلات مایع شروع به سفت شدن کرد و همین موجب شد تمیز کردن جاده سخت شود.

مارلینا کوکاوکا، سخنگوی پلیس شهر سووپتسا به «نیویورک تایمز» گفت جابجا کردن کامیون و تمیز کردن شکلات چندین ساعت طول خواهد کشید.

بنابه گزارش «ان پی آر» او به شبکه تلویزیونی TVN24 گفت خدمه تمیز کننده که برای آب کردن شکلات در سطح جاده از آب داغ استفاده می کردند، شاد و مثبت بودند.

خانم کوکاوکا افزود: «خیلی وقت بود که در یک صحنه تصادف بر لب امدادگران اورژانس، و افسران پلیس اینقدر لبخند دیده بودم.»

البته یکی از خبرنگارها بد شانسی آورد و در حالیکه سعی می کرد پا روی شکلات نگذارد، با احتیاط از لبه جاده عبور می کرد که ناگهان پایش لیز خورد و داخل یک گودال که آن نیز از شکلات پر شده بود، افتاد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG