لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۰۲

سیلوستر استالونه یک بازیگر تئاتر که از اغمای ناشی از ابتلا به کرونا برخاسته است را با شخصیت «راکی» مقایسه کرد


سیلوستر استالونه، سینماگر مشهور آمریکایی، با ارسال یک پیام تصویری به نیک کوردرو، بازیگر جوان برادوی، صبر و استقامت او در مبارزه طولانی ‌با ویروس کرونا را ستود.

نیک کوردرو که به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده است، چند هفته در اغما بود و در بخش مراقبت‌های ویژه در وضعیتی بحرانی قرار داشت.

پیام تصویری سیلوستر استالونه را آماندا کلوتس، همسر نیک کوردرو، در صفحه اینستاگرم خود به اشتراک گذاشت و از بازیگر نقش‌های سینمایی راکی و رمبو قدردانی کرد.

سیلوستر استالونه در این پیام پراحساس گفت که انگیزه نیک کوردرو برای او یادآور شخصیت راکی است؛ کسی که «هیچ‌وقت در زندگی ناامید نمی‌شود.»

سیلوستر استالونه در ادامه می‌گوید که نیک کوردرو همسری دوست داشتنی و فرزندی زیبا دارد و با مقاومت ستودنی خود مقابل این بیماری، ثابت کرد که دارای استعداد و اراده‌ لازم برای غلبه بر این شرایط دشوار است.

آماندا کلوتس در هفته های اخیر، مطالب مختلفی درباره همسرش در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاشت و از هشتگ «نیک بیدار شو» استفاده می‌کرد.

او روز سه‌شنبه اعلام کرد که نیک کوردرو، در حالی که فرزند خردسالش را در آغوش داشت، از حالت اغما خارج شد و افزود که آنها حالا باید هشتگ قبلی را تغییر دهند، چون «نیک‌ بیدار شده است.»

نیک کوردرو ۴۱ سال دارد و از چهره‌های مستعد نمایش‌های برادوی محسوب می‌شود. او در سال ۲۰۱۴ نامزد دریافت جایزه تونی شد.

این بازیگر کانادایی که پس از ابتلا به بیماری کووید۱۹ در روز ۱۲ فروردین به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدرز-ساینای لس انجلس منتقل شده بود، به خاطر لخته شدن خون و گرفتگی رگ پایش نخست با استفاده از داروی رقیق‌کننده خون تحت مداوا قرار گرفته بود. ولی چون استفاده از این دارو موجب خونریزی داخلی او شده بود، پزشکان مجبور شدند استفاده از آن را قطع کنند. او سپس دچار نارسایی های جسمانی مختلفی شد و یک پای خود را نیز از دست داد. به گفته آماندا کلوتس، همسرش ۳۸ روز در بخش مراقبت های ویژه بستری بود و‌ با مرگ فاصله چندانی نداشت.

سیلوستر استالونه در بخش دیگری از پیام تصویری خود، این بازیگر مستعد را به عنوان الگویی برای افراد دیگری که باید از مراحل سخت و دشوار عبور کنند، توصیف کرد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG