لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۵۹

دومین روز شنای قهرمانی اروپا


دومین روز سی امین دوره مسابقات شنای قهرمانی اروپا در بوداپست مجارستان، بدون ثبت رکوردی جدید پیگیری شد.

در رقابتهای مردان، در شنایپنجاه متر پروانه، رافائل مونوز، از اسپانیا، با زمان بیست و سه ثانیه و هفده صدم ثانیه به مقام نخست دست یافت و پس از او، فردریک بوسکه از فرانسه و اوگنی کوروتشکین از روسیه، به مقامهای دوم و سوم دست یافتند.

همچنین درشنای صد متر کرال پشت هم کامیل لاکوره از فرانسه با زمان پنجاه و دو ثانیه و یازده صدم ثانیه اول شد و هموطنش جرمی استراویوس و لیام تانکوک از بریتانیا به ترتیب دوم و سوم شدند.

در شنای صد متر کرال سینه هم الکساندر دال اوئن از نروژ با ثبت زمان پنجاه و نه ثانیه و بیست صدم ثانیه سکوی نخست را به خود اختصاص داد و پس از او هوگوئس دوبوسک از فرانسه و فابیو اسکوتزولی از ایتالیا رده های بعدی را به خود اختصاص دادند.

اما در رقابتهای زنان و در شنای پنجاه متر پروانه، ترز آلشامار از سوئد اول شد و جینت اوتسن دانمارکی و ملانی هنیکه از فرانسه رده های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

درشنای دویست متر کرال پشت، الیزابت سیموندز بریتانیایی با زمان دو دقیقه و هفت ثانیه و چهار صدم ثانیه به عنوان نخست دست یافت و دوئانه داروکا مارسه از اسپانیا و جی نی منسینگ آلمانی دوم و سوم شدند.

و در آخر در رقابتهای شیرجه زنان ،شیرجه از تخته پرش یک متر، تانیا کاگنوتوی ایتالیایی با دویست و نود و نه و هفت دهم امتیاز اول شد و آنا لیندبرگ سوئدی و آناستازیا پوزد نیا کووا از روسیه رده های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

XS
SM
MD
LG