لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۳۵

وقتی ستاره هالیوود مجبور شد توئیت اش را بخاطر «سکسیست» بودن پاک کند


استیو مارتین بازیگر ۷۱ ساله
استیو مارتین بازیگر ۷۱ ساله

استیو مارتین بازیگر سرشناس هالیوود، توئیتی را که برای گرامیداشت «کری فیشر» ستاره سری فیلم های جنگ ستارگان نوشته بود، بعد از واکنش مردم پاک کرد.

بازیگر و کمدین محبوب آمریکایی دو روز پیش در توئیتر خود نوشت: «وقتی من پسر جوانی بودم، کری فیشر زیباترین موجودی بود که تا به حال دیده بودم. و باهوش و شوخ طبع هم از آب در آمد.»

بلافاصله، برخی از دنبال‌کنندگان مارتین، به او اعتراض کردند و او را با واژه هایی چون «مردک» و «پست» نامیدند که چرا به جای این که روی دستاوردهای بازیگر و نویسنده فقید تمرکز کند، فقط از زیبایی ظاهری او نوشته است.

یکی از دنبال‌کنندگان در توئیتر نوشت: «به نظر من او نشان داد که فیشر تنها خوشگل است. می خواهی مردم از تو چطور یاد کنند؟»

یکی دیگر از دنبال‌کنندگان نوشت: «خیلی پستی که تنها از زیبایی کری فیشر یاد می کنی. آن هم درست زمانی که تازه او فوت کرده است.»

البته خیلی های دیگر به طرفداری از این کمدین آمدند که تنها نیت خیر داشت و می خواست از بازیگر نمادین «جنگ ستارگان» یاد کند.

یکی از آنها نوشت: «چیزی هست که من متوجه اش نشده ام؟ این همه سر و صدا برای چیست؟ به نظر خیلی دوست داشتنی نوشته.»

یک نفر دیگر هم نوشت: «اگر از آنچه استیو مارتین در مورد کری فیشر توئیت کرده ناراحت شده اید، مبارک است! به خشمگین شدن [سر هر چیزی] اعتیاد پیدا کرده اید. و الان دیگر نیاز به کمک دارید.»

بعد از این واکنش ها مارتین تویئت خود را پاک کرد.

همانطور که قبلاً در گزارش ها آمده است، کری فیشر بازیگر و نویسنده آمریکایی که بیشتر به خاطر بازی در نقش «پرنسس لیا» در جنگ ستارگان شهرت دارد، سه شنبه ۲۷ دسامبر، در ۶۰ سالگی در گذشت.

توئیت استیو مارتین در بین پیام های دیگری از ستارگان هالیوود بود؛ از جمله همبازیان او در جنگ ستارگان مثل «هریسون فورد» و «مارک همیل» که از حرفه تحسین آمیز و از شوخ طبیعی کری فیشر یاد کردند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG