لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۶:۱۶

فیلم جدید جنگ ستارگان آذر امسال اکران می شود


در حاشیه نمایش فیلم قبلی جنگ ستارگان، شخصیت "دارت ویدر" با طرفداران عکس می گیرد.
در حاشیه نمایش فیلم قبلی جنگ ستارگان، شخصیت "دارت ویدر" با طرفداران عکس می گیرد.

فیلم جدید جنگ ستارگان این بار با یک داستان جدید با نام "یاغی: داستانی از جنگ ستارگان" به زودی در سینماهای جهان اکران خواهد شد. در این فیلم "دارت ویدر" شخصیت پلید مجموعه های جنگ ستارگان، نقش پررنگ تری دارد.

مهمترین ویژگی فیلم جدید جنگ ستارگان این است که این اولین فیلم از سری فیلم های "جنگ ستارگان" است که داستانی مستقل از دیگر سری فیلم ها دارد. مجموعه فیلمهای جنگ ستارگان از سال ۱۹۷۷ آغاز شد و همه فیلم های سینمایی آن با هم در ارتباط بودند.

قرار است "یاغی: داستانی از جنگ ستارگان" مانند سایر فیلم های قبلی جنگ ستارگان حماسی و در ژانر تخیلی فضایی باشد و کارگردانی آن برعهده "گرت ادواردز" است.

در این فیلم، عده ای از شورشیان دست در دست هم می دهند تا "ستاره مرگ" سلاح جدید امپراتوری کهکشان ها را بدزدند.

اما از بازیگران کلیدی فیلم جدید جنگ ستارگان می توان به فلیسیتی جونز در نقش "جین اورسو"، دیئگو لونا در نقش "کاسیان آندور" یکی از افسران شورشی ، ریز احمد در نقش "بودهی روک" اشاره کرد.

بازگشت دارت ویدر یکی از رویداد های مهم فیلم جدید جنگ ستارگان است که طرفداران سرسخت "جنگ ستارگان" بی صبرانه در انتظار آن بودند. قرار است جیمز اِرل جونز بجای "دات ویدر"، شخصیت پلید سخن بگوید.
جیمز ِارل جونز صدا پیشه با شهرت جهانی، در" اپزود سوم: انتقام سیت" و "بازگشت جدای " نیز صدا پیشه "دارت ویدر" بود.

فیلم جدید جنگ ستارگان، قرار است از ۲۴ آذر در سینماهای جهان اکران شود. این فیلم مانند سایر فیلمهای این مجموعه تولید شرکت "لوکاس فیلم" ساخته و از طریق شرکت دیزنی توزیع خواهد شد.

آخرین فیلم جنگ ستارگان با عنوان "نیرو برمی‌خیزد"، به کارگردانی جی. جی. آبرامز سال گذشته اکران شد که رکورد فروش را بدست آورد.

XS
SM
MD
LG