لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۵۳

بدشانسی‌های «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» ادامه دارد؛ کنسرت برای بار دوم دچار مشکل فنی شد


گروه محبوب دخترانه «اسپایس گرلز» که بدون «ویکتوریا بکهام» تور کنسرتی را آغاز کرده است در دومین اجرای خود نیز مانند بار نخست با مشکل فنی صدا روبرو شد.

این گروه موسیقی محبوب دهه ۹۰ میلادی، چند روز پیشتر پس از هفت سال جلوی ۷۰ هزار نفر در دوبلین روی صحنه رفت اما به دلیل مشکل فنی صدا، برخی از هوادارانش را سرخورده از سالن بیرون فرستاد.

«ملانی براون» از اعضای گروه پس از کنسرت در شبکه های اجتماعی ابراز امیدواری کرد که دفعه آینده، کیفیت صدا به مراتب بهتر باشد اما اینطور نشد. دومین کنسرت نیز به مشکلی مشابه برخورد.

بسیاری از تماشاگران از طریق شبکه های اجتماعی اعتراض خود را به کیفیت بد صدا ابراز کردند. آنها می گویند به قدری صدا بد بود که حتی نمی فهمیدند گروه کدام ترانه را می خواند.

البته، برخی نیز از کنسرت ابراز رضایت کرده اند و می گویند از آغاز تا پایان، لحظات خاطره انگیزی را با ترانه های محبوب گروه سپری کردند.

گروه «اسپایس گرلز» در سال ۱۹۹۴ در لندن شکل گرفت و نخستین ترانه اش را در سال ۱۹۹۶ روانه بازار شد. اعضای گروه رکورد پرفروش ترین گروه دخترانه در تاریخ موسیقی را شکستند و موفقترین گروه موسیقی بعد از بیتلها شدند.

اعضای گروه در سال ۲۰۰۰ از هم جدا شدند.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG