لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۳۰

مردی که پس از بازگشت از سفر «دیزنی وورلد» پنج فرزندش را کشته بود، به اعدام محکوم شد


مرا (۸ ساله)، الیاس (۷ ساله)، نیثن (۶ ساله)، گبرئیل (۲ ساله)، و ابیگیل (۱ ساله) در سال ۲۰۱۴ توسط پدرشان تیموتی جونز کشته شدند.
مرا (۸ ساله)، الیاس (۷ ساله)، نیثن (۶ ساله)، گبرئیل (۲ ساله)، و ابیگیل (۱ ساله) در سال ۲۰۱۴ توسط پدرشان تیموتی جونز کشته شدند.

یک مرد از کارولینای جنوبی که پنج فرزندش را در سال ۲۰۱۴ کشت، این ماه به مجازات اعدام محکوم شد.

به گزارش مجله پیپل، «تیموتی جونز جونیر» ۳۷ ساله، جسد پنج فرزندش را نزدیک به یک هفته در خودروی شاسی‌بلندش حمل می کرد، تا این که اجساد را که در کیسه های پلاستیکی زباله قرار داده بود، در خرابه ای در شهر کمدن ایالت آلاباما دور انداخت.

به گفته دادستان ها، جونز اول پسر ۶ ساله اش «نیثن» را به خاطر خراب کردن پریز برق داخل خانه کاروان‌شان کشت. دختر بزرگش «مرا» که ۸ ساله بود و پسر ۷ ساله اش «الیاس» را با دستانش خفه کرد.

دادستان ها گفتند که آخرین حرف «مرا» به پدرش «دوستت دارم بابا» بود.

شبکه فاکس در گزارشی نوشت که جونز بعدا فرزند آخرش، «گبرئیل» ۲ ساله، و «ابیگیل» یک ساله را با کمربند خفه کرد.

جونز چند روز در حالی که جسدهای در حال پوسیده شدن فرزندانش در پشت ماشین بود، چهار ایالت را رانندگی کرد و حتی شب ها در ماشین می خوابید.

تیموتی جونز، در می سی سی پی دستگیر شد - ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۴
تیموتی جونز، در می سی سی پی دستگیر شد - ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۴

در سپتامبر سال ۲۰۱۴ در میسی سیپی، در ایست بازرسی پلیس متوجه بوی تعفن جسدها ها که هنوز در ماشین باقی مانده بود، شد و او را دستگیر کرد. او به پلیس اعتراف کرد که بچه هایش را کشته است. او مدعی شد فرزندانش قصد داشتند او را بکشند، تکه تکه کنند و به سگ ها بدهند، پس با کشتن آنها از خود دفاع کرد.

کمی پیش از این سانحه، جونز پنج فرزندش را به مسافرت کنار دریا و دیزنی وورلد برده بود.

وکیل مدافع جونز در دادگاه ادعا کرد که جونز از شیزوفرنی تشخیص داده نشده رنج می برد.

کینه به دل مانده او از زنش که به او خیانت کرده بود، و فشار مسئولیت پنج فرزند که به گردن او افتاده بود، ظاهراً از عوامل دیگری بود که موجب این حمله روانی شده بود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG