لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۵:۵۵

آتش بازی مسی و رفقا پیش از فینال؛ آرژانتین ۴ - ۰ آمریکا


در روزی که مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ تمام شد، کوپا آمریکا یکی از فینالیست‌های خود را شناخت. آرژانتین با هنرنمایی مسی و سایر ستاره‌هایش توانست شکستی سنگین به آمریکا تحمیل کند و با برد چهار بر صفر خود را به فینال برساند.

حالا دیگر کمتر کسی می‌تواند کارایی مسی را در تیم ملی زیر سوال ببرد و یا این که بگوید ستاره‌های آرژانتین آن طور که برای باشگاهشان می‌درخشند در تیم ملی فروغ ندارند.

گل دوم آرژانتین روی یک ضربه ایستگاهی توسط لئونل مسی به ثمر رسید. صحنه به ثمر رسیدن این گل زیبا را با صدای پرهیجان گزارشگر اسپانیولی زبان ببینید:

البته طرفداران ایرانی مسی و آرژانتین هم حسابی با این گل کیف کردند و بازار کُری بین هواداران یورو و کوپا و همین طور طرفداران مسی و کریستیانو رونالدو هم داغ شد.

مسی با این گل بهترین گلزن تاریخ فوتبال کشورش شد.

یک طرفدار افراطی فوتبال یا آن طور که در ادبیات فوتبالی‌ها معروف شده "جیمی جامپ" هم به زمین آمد و در مقابل مسی تعظیم کرد:

در پایان بازی این هواداران پرشور آمریکا هم خیلی ناراضی نبودند. چون همان طور که یورگن کلینزمن سرمربی آلمانی تیم ملی آمریکا گفت آرژانتین بهترین تیم جهان است و آمریکا با سه بازیکن محروم کار زیادی از دستش برنمی‌آمد.

XS
SM
MD
LG