لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۰۷

دومین شکست پیاپی آیندهوون


دومین شکست پیاپی آیندهوون
دومین شکست پیاپی آیندهوون

پی. اس. وی. آیندهوون برای دومین هفته متوالی شکست خورد تا از صدر جدول فاصله بگیرد.

در ادامه رقابتهای هفته بیست و پنجم لیگ اردویزیه امروز پی. اس. وی. آیندهون در برابر ان. آ سی. بردا سه بر یک مغلوب شد. در این دیدار که به میزبانی بردا برگزار شد، پی اس وی خیلی زود و در دقیقه ۵ توسط جیورجینیو وینالدوم به گل نخست دست یافت. تنها هفت دقیقه بعد سانتی کولک بازی را به تساوی کشاند. میزبان برای برتری تنها باید چهار دقیقه صبر میکرد. آنتونی لورلینگ با پای راست در دقیقه ۱۶ برتری دو بر یک بردا در نیمه نخست را رقم زد. تنها سه دقیقه پیش از پایان این نیمه مانلوف با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا آیندهوون دقایق باقی مانده را ده نفره دنبال کند. در نیمه دوم ابتدا در دقیقه ۵۴ کولک دومین گل خود و سومین گل بردا را به ثمر رساند و سپس در دقیقه ۶۱ شیلدر با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد تا دو تیم در تعداد نفرات مساوی شوند. با این شکست آیندهوون با ۴۸ امتیاز به رده سوم سقوط کرد. بردا هم با ۲۵ امتیاز در جایگاه چهاردهم باقی ماند.

در آلمان هفته بیست و پنجم بوندس‌لیگا با توقف دورتموند و پیروزی پر گل بارین مونیخ ولفسبورگ ماینتس و کلن پیگیری شد. در فرانسه مدافع عنوان قهرمانی در برابر لیون تن به شکست داد. در ادامه دیدارهای هفته بیست و هفتم لوشمپیونا المپیک لیون موفق شد دو بر یک لیل را از پیش رو بردارد. در این دیدار که در ورزشگاه ژرلان و به میزبانی لیون برگزار شد، الکساندر لاکازته در دقیقه دوازده با ضربه سر میزبان را پیش انداخت. این تیم یک بار دیگر و در دقیقه ۳۹ با ضربه سر لیساندرو لوپز به گل دست یافت. تلاشهای لیل برای جبران گلهای خورده در همان نیمه نخست جواب داد و در دقیقه ۴۵ آئورلین شدیو موفق شد با ضربه سر یکی از گلها را جبران کند. در نیمه دوم تلاشهای دو تیم برای رسیدن به گل بی ثمر ماند و تنها در دقیقه هفتاد و یک دژان لوورن با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا میزبان دقایق باقی مانده را ده نفره به کار خود ادامه دهد. با این نتیجه لیل، با ۴۷ امتیاز و هشت امتیاز اختلاف با صدر جدول در همان رده سوم باقی ماند.المپیک لیون هم با ۴۰ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت. در ادامه این دیدارها امشب دیژون میزبان پاری سن ژرمن است و رن با اوسر و مون پلیه با کان روبرو میشود. در جدول رده بندی تیم پاری سن ژرمن با ۵۵ امتیاز در صدر قرار دارد و مون پلیه با ۵۴ و لیل با ۴۷ امتیاز دوم و سوم هستند.

اما در مکزیک جام قهرمانی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا برای علاقمندان به نمایش گذاشته شد. در آغاز تور جهانی جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا از این جام در شهر مکزیکو سیتی رونمایی شد. حرکت جهانی این جام برای ششمین سال پیاپی با حمایت کارخانجات آبجو سازی هاینیکن صورت می پذیرد. در حاشیه این مراسم کریستین کارمبئو، بازیکن سابق فوتبال این جام را به همسر یا دوست دختر تشبیه کرد که باید از او مراقبت کرد و دست آخر آن را بوسید.

XS
SM
MD
LG