لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۳۳

بارسا به دنبال کاهش اختلاف با رئال


بارسا به دنبال کاهش اختلاف با رئال
بارسا به دنبال کاهش اختلاف با رئال

در اسپانیا و در آغاز هفته بیست و یکم لالیگا هم امشب پنج دیدار برگزار میشود که در مهمترین دیدارها بارسلونا در نیوکمپ میزبان رئال سوسیداد است.

آبی و اناری پوشان که در بازیهای گذشته اشان از جمله همین دیدار در مقابل والنسیا به تساوی رسیده اند. حال و روز چندان خوشی ندارند. آبی و اناری پوشان در سه دیدارقبلی خود در لیگ و کوپا دل ری با تساوی به کار خود خاتمه داده اند و هم اکنون با هفت امتیاز اختلاف با رقیب سنتی، رئال مادرید صدرنشین رده دوم را در اختیار دارند. رئال مادریدی که امشب به مصاف ختافه خواهد رفت. یعنی تنها تیمی که در این فصل تک شکست بارسلونا را به این تیم تحمیل کرد. پپ گواردیولا سرمربی کاتالان ها در آستانه دیدار با رئال سوسیه داد هدف تیمش در هر دیدار را تنها پیروزی نامید.

اما در برزیل رکورد پیروزیهای سائو پائولو در کومپناتو پائولیستا متوقف شد. در ادامه رقابتهای کومپناتو پائولیستا، سائو پائولو در حالیکه در تمامی مسابقات قبلش به برتری رسیده بود در برابر تیم گوارانی با تساوی یک بر یک به کار خود خاتمه داد. سائوپائولو که بدنبال حفظ فاصله امتیازی با کورینتیانس در صدر جدول بود در همان دقیقه نخست دروازه اش را باز شده دید. خوزه فرناندو فوماگالی سانتر دانیه لو را به گل تیم گوارانی تبدیل کرد تا میهمان پیش بیفتد. در ادامه و در دقیقه ۳۸ سیلویا ویلیان توپ دفع شده توسط دروازه بان گوارانی را به گل تساوی بخش تیمش تبدیل کرد و دو تیم با تساوی نیمه نخست را به پایان رساندند. در نیمه دوم سائوپائولو سعی در پیروزی در این دیدار خانگی داشت حتی یک بار هم دیرک دروازه حریف را به لرزه در آورد اما بازی با همان تساوی یک بر یک خاتمه یافت. با این نتیجه اختلاف سائوپائولو و کورینتیانس در صدر جدول به دو امتیاز کاهش یافت.

اما در خبر دیگری از فوتبال برزیل، لباسهای جدید تیم ملی فوتبال برزیل رونمایی شد. نایمار و پائولو هنریکه گانسو فوتبالیست های برزیلی لباسهای میهمان و میزبان تیم ملی برزیل را به نمایش گذاشتند. این لباسها در المپیک لندن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تفاوت عمده لباس آبی و زرد مشهور برزیل با فرم سال قبل حذف خطهای افقی بر روی سینه این پیراهن هاست. در این مراسم که با حضور مانو منزس برگزار شد، سرمربی تیم ملی برزیل عنوان کرد که به شخصه طرحهای سنتی را ترجیح می دهد.

XS
SM
MD
LG