لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۱۹

تعیین تیمهای صعود کننده گلد کاپ


تعیین تیمهای صعود کننده گلد کاپ
تعیین تیمهای صعود کننده گلد کاپ

در ادامه مسابقات گولدکاپ کونکاکاف، گوتمالا به رغم پیروزی پر گل در برابر گرنادا، از صعود به جمع هشت تیم برتر این مساباقت باز ماند.

در ادامه این مسابقات و از گروه دو، تیم ملی فوتبال گواتمالا در ورزشگاه رد بول آرنای نیوجرسی، به مصاف گرنادا رفت که در آخر توانست با نتیجه چهار بر صفر این تیم را در هم بکوبد. خوزه دِل آگیلا و مارکو پاپا در دقایق ۱۶ و ۲۱ برای گواتمالا گلزنی کردند تا این تیم نیمه نخست را با برتری دو بر صفر به رختکن برود. این تیم که برای صعود به تفاضل گل بالا نیاز داشت، در نیمه دوم دو بار دیگر در دقایق ۵۳ و ۵۸ توسط کارلوس روئیز و کارلوس گایاردو به گل رسید تا بازی را با نتیجه چهار بر صفر به سود خود خاتمه دهد. نتیجه ای که برای صعود به یک چهارم نهایی این مسابقات کافی نبود.

در دیگر دیدار این گروه، جامائیکا که پیش از این صعودش به دوربعد را مسجل کرده بود، هندوراس را هم شکست داد تا به عنوان تیم نخست گروه دو راهی یک چهارم نهایی شود. در این دیدار که ردبول آرنا برگزار شد، رایان جانسون در دقیقه ۳۶ جامائیکا را پیش انداخت تا این تیم با برتری یک بر صفر به رختکن برود. در نیمه دوم و در حالی که هندوراس برای تضمین صعود، نیاز به برد داشت، دو تیم هرچه زدند به در بسته زدند تا توپی از خط دروازه ها عبور نکند و بازی با برتری یک بر صفر جامائیکا خاتمه یابد. با این نتیجه جامائیکا با پیروزی در هر سه دیدارش و حداکثر امتیازات، به دور بعد صعود کرد. هندوراس هم با ۴ امتیاز و تفاضل گل مثبت پنج، توانست بالاتر از گواتمالا در رده دوم قرار بگیرد و به جمع هشت تیم برتر این مسابقات راه یابد.

ولز سارزفیلد، برای هشتمین بار به مقام قهرمانی لیگ فوتبال آرژانتین، کلاسورا دست یافت. سارزفیلد که در زمین تیم هوراکان به میدان رفته بود، با نتیجه دو بر صفر این تیم را شکست داد تا با ۳۶ امتیاز و چهار امتیاز فاصله با لانوس، برای هشتمین بار قهرمان کلاسورا لقب بگیرد. این تیم پس از قهرمانی در لیگ آرژانتین در استادیوم خانگی اش حضور پیدا کرد تا به ابراز احساسات هزاران هوادارش پاسخ دهد.

XS
SM
MD
LG