لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۰۳

دو خبر از لیگ آپرتورا


دو خبر از لیگ آپرتورا
دو خبر از لیگ آپرتورا

هفته چهاردهم لیگ فوتبال آرژانتین، آپرتورا، با انجام دو دیدار پیگیری شد که طی یکی از آنها ولزسارزفیلد موفق شد، با نتیجه یک بر صفر از سد لانوس عبور کند.

در این دیدار که در استادیوم خانگی ولزسارزفیلد برگزار شد، تیم میزبان موفق شد با تک گل دقیقه ۵۹ آلوارز از سد حریف خود عبور کند. با این نتیجه سارزفیلد با ۳۰ امتیاز و بدلیل تفاضل گل بهتر بالاتر از استودیانتس در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و لانوس هم با ۱۸ امتیاز به رده چهاردهم جدول سقوط کرد

در دیداری دیگر از لیگ آپرتورا، استودیانتس با شکست در برابر تیگره صدر جدول را از دست داد.

در این دیدار که در ورزشگاه خانگی تیگره برگزار شد، ابتدا مورالس در دقیقه ۲۳ میزبان را پیش انداخت. در ادامه و در حالیکه تیم تیگره ، مارتینز را بهدلیل دریافت کارت زرد دوم از دست داده بود، استودیانتس با گلزنی بنیتز بازی را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود چرا که کاروسو هم با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد تا میزبان، نه نفره به بازی ادامه دهد. دو یار کمتر مانع از برتری میزبان نشد چرا که استراکوالورسی در دقیقه۷۲ گل برتری تیگره را به ثمر رساند. با این پیروزی تیگره با ۱۸ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت و استودیانتس هم با ۳۰ امتیاز و بدلیل تفاضل گل کمتر، به رده دوم سقوط کرد.

XS
SM
MD
LG