لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۴۳

خبرهایی از فوتبال جهان


خبرهایی از فوتبال جهان
خبرهایی از فوتبال جهان

دیدارهای روز دوم از هفته دهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های ایران با توقف استقلال برابر صبا، پیروزی پر گل سپاهان برابر استیل آذین و پیروزی تراکتورسازی و شهرداری تبریز پیگیری شد.

امروز، صبا در قم، تیم استقلال تهران را با نتیجه یک، یک متوقف کرد. آرش برهانی در دقیقه ۷ برای استقلال گلزنی کرد وامیرحسین صادقی در 63 با گل بخودی برای صبای قم، گل تساوی بخش به ثمر رساند. البته آبی پوشان از اوایل نیمه اول ۱۰نفره به بازی ادامه دادند.در دیگر دیدارها، سپاهان اصفهان با ۵ گل استیل آذین را درهم شکست و بهترین نتیجه لیگدهم را برای طرفدارانش به ارمغان آورد. تراکتوسازی تبریز 3 بر یک از سد نفت تهران گذشت. سایپای البرز با یک گل مغلوب شهرداری تبریز شد.شاهین بوشهر نیز با ذوب آهن اصفهان یک، یک کرد. همچنین در آخرین دیدار این هفته هم پرسپولیس تهران و ملوان بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در پایان

مرحله انتخابی مسابقات جام ملتهای اروپا، یورو ۲۰۱۲ روز گذشته با دو دیدار پیگیری شد. از گروه چهار تیم ملی فرانسه که در خانه پذیرای رومانی بود، موفق شد با دو گل این تیم را شکست دهد. فرانسه در این دیدار با دو گل دیرهنگام دقایق ۸۴ و ۹۰ رمی و گورکاف میهمانش را از پیش روبرداشت تا با شش امتیاز در صدر جدول گروه چهار قرار بگیرد.

در دیداری دیگر و از گروه شش هم اسرائیل در خانه و در برابر کرواسی تن به شکست دو بر یک داد. در این دیدار نیکو کرانچار هر دو گل کرواسی را به ثمر رساند، ضمن آنکه ششتر در دقیقه ۸۱ تنها یکی از گلها را جبران کرد. با این نتیجه کرواسی با ۷ امتیاز در صدر قرار گرفت و اسرائیل هم با ۴ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داد.

هفته ۲۶م مسابقات لیگ فوتبال برزیل، کومپانتو برازیلرو، با پیروزی سانتوز در برابر اتلتیکو پارانائنزه همراه شد. در این دیدار که در استادیو اوربانو کالدیرای سانتوز برگزار شد، مارانیو و دراسنا برای سانتوز گلزنی کردند تا این تیم با ۴۵ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کند. پارانائنزه هم با این شکست با ۴۳ امتیاز رده هشتم را به خود اختصاص داد.

XS
SM
MD
LG