لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ایران ۰۹:۳۹

خبرهایی از دنیای فوتبال


تیم ملی فوتبال اسپانیا، قهرمان جهان، خود را آماده دیدار دوستانه فردا در برابر تیم ملی آرژانتین می کند.

اسپانیا که برای اولین بار پس از مسابقات جام جهانی ١٩٧٨ پا به آرژانتین گذاشته، دیروز در ورزشگاه اختصاصی تیم بوکا جونیورز، لا بومبونرا به تمرین پرداخت. دیدار دوستانه این دو تیم در ورزشگاه اختصاصی ریورپلاته برگزار خواهد شد.

اما در ادامه مسابقات هفته پنجم لیگ فوتبال آرژانتین، آپرتورا، ولز سارزفیلد، با نتیجه دو بر یک ریورپلاته را از پیش رو برداشت. در این دیدار که در ورزشگاه خانگی سارزفیلد برگزار شد، خوان مانوئل و لیاندرو سوموزا برای میزبان گلزنی کردند و دیگو بوئونانوته تک گل ریورپلاته را به ثمر رساند. با این نتیجه ولز سارزفیلد با ١٢ امتیاز و بدلیل تفاضل گل کمتر رده دوم جدول را به خود اختصاص داد. در دیگر دیدارها، لانوس با دوگل از سد خیمنازیا لاپلاتا گذشت، هوراکان دو بر یک کیلمس را ناکامکرد و دیدار تیمهای بانفیلد با تیگره نیز با حساب یک،یک به پایان رسید.

همچنین هفته نوزدهم مسابقات لیگ فوتبال برزیل، کومپانتو برازیلرو با تساوی تیمهای فلامنگو و سانتوز پیگیری شد.

در این دیدار که در ورزشگاه ماراکانا، استادیوم اختصاصی فلامنکو برگزار شد هر دو تیم هرچه زدند به در بسته زدند تا سهم هر تیم تنها یک امتیاز باشد. با این تساوی سانتوز با ٣١ امتیاز در رده چهارم باقی ماند و فلامنگو هم جایگاه چهاردهم را به خود اختصاص داد.

XS
SM
MD
LG