لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۳۰

پرسپولیس رده دوم را پس گرفت


پرسپولیس رده دوم را پس گرفت
پرسپولیس رده دوم را پس گرفت

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، امروز با انجام چهار دیدار پیگیری شد که در مهمترین آنها پرسپولیس تهران با نتیجه سه بر یک از سد نفت تهران گذشت.

نیمه نخست این دیدار با برتری نسبی شاگردان علی دایی آغاز شد و آنها خیلی زود مزد برتری خود را گرفتند. اشپیتیم آرفی، مهاجم آلبانیایی تبار سرخپوشان پایتخت که چند هفته ای است فرصت حضور در ترکیب این تیم را پیدا کرده، در دقیقه ۱۱ سانتر هادی نوروزی را با ضربه سری دیدنی وارد دروازه را آهن کرد تا بازی یک بر صفر به سود میزبان پیگیری شود. در حالی که حملات پرسپولیس ادامه داشت، در دقیقه ۱۹ رفیعی، داور این دیدار یک پنالتی مشکوک به سود راه آهن اعلام کرد که بهمن طهماسبی مهاجم کهنه کار این تیم توپ را به تور دروازه میزبان چسباند. با اینکه برتری میزبان مشهود بود، نیمه نخست این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در آغاز نیمه دوم پرسپولیس بر شدت حملات افزود تا در دقیقه ۵۱ باز هم آرفی، مهاجم تازه اوج گرفته پرسپولیس یک بار دیگر برای این تیم گلزنی کرد. در ادامه بازی متعادلی از هر دو تیم شاهد بودیم تا دقیقه ۸۱ که علیرضا نورمحمدی تیرخلاص را بر پیکر نفت تهران شلیک کرد.

با این نتیجه، پرسپولیس با ۲۷ امتیاز و یک امتیاز کمتر، پس از ذوب آهن رده دوم را به خود اختصاص داد. در سایر دیدارها راه آهن شهر ری با نتیجه ۳ بر صفر شکست دیگری را به استیل آذین تحمیل کرد، مس کرمان در خانه سایپای البرز به پیروزی ۴ بر ۲ دست یافت و دیدار شاهین بوشهر و شهرداری تبریز هم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. ضمن آنکه دیدارهای سپاهان اصفهان به دلیل داشتن بیش از سه بازیکن در تیم ملی امید تا انتهای بازیهای آسیایی گوانگجو لغو شده است.

XS
SM
MD
LG