لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۲۱

«اسنوپ داگ» صاحب ستاره ای در بلوار مشاهیر هالیوود شد


اسنوپ داگ هنرمند نامدار آمریکایی صاحب ستاره ای در بلوار مشاهیر هالیوود شد، او که از چهره های برجسته موسیقی رپ و هیپ هاپ است، با اظهارات جنجالی خود در این مراسم حاضرین را شگفت زده کرد.

این برنامه با شرکت تعدادی از اعضای خانواده، دوستان، همکاران و طرفداران اسنوپ داگ ترتیب یافت و با توجه به حضور چهره های مشهور رسانه ای، دست اندرکاران صنعت موسیقی و سینما و حتی ورزشکاران حرفه ای، از شلوغ ترین مراسم رونمایی از ستاره های بلوار مشاهیر هالیوود بود.

اسنوپ داگ که از هنرمندان پرحاشیه آمریکایی است، این بار نیز خبرساز شد و بصورت نامتعارفی به تعریف، تمجید و ستایش از خود پرداخت.


اسنوپ داگ :
«ازخودم تشکر می کنم که به توانایی هایم باور داشتم و تمام این کارهای سخت را به تنهایی انجام دادم. قدردان خودم هستم که هیچ روزی مرخصی نگرفتم و موسیقی را کنار نگذاشتم. از خودم تشکر می کنم که علی رغم نامردی هایی که در حقم شده، همیشه به همه کمک کردم. از خودم قدردانی می کنم که کارهای خوبی که کردم، بیشتر از کارهای بدی است که انجام دادم، همیشه خودم بودم، یک آدم با حال»

اسنوپ داگ فعالیت های حرفه ای خود را از اوایل دهه نود میلادی آغاز کرد، او از تأثیرگذارترین خواننده های موسیقی رپ و هیپ هاپ در دهه های اخیر است که بیش از سی و پنج میلیون آلبوم فروخته و طرفداران بسیاری در جهان دارد.

اسنوپ داگ تاکنون شانزده آلبوم سولو یا انفرادی منتشر کرده، بیست بار نامزد گرمی شده ولی این هنوز این جایزه را دریافت نکرده است.

یکی از مهمان های این مراسم «دکتر دری» بود، تهیه کننده نخستین آلبوم اسنوپ داگ با نام «داگی استایل» که از موفق ترین آلبوم های این هنرمند محسوب می شود.


دکتر دری: «اسنوپ اصل جنس است، یک استعداد بکر، او شباهتی به هیچ کس ندارد و خودش است. وقتی می خواند مجذوبش می شوید، شیوه خاص خودش را دارد و خواننده ای است کاریزماتیک. از اولین باری که ملاقات کردیم، می دانستم ستاره بزرگی می شود.دلیل قانع کننده ای نداشتم ولی این را حس می کردم و این خیلی مهم است.»

اسنوپ داگ علاوه بر خوانندگی، ترانه نویسی و تهیه کنندگی موسیقی، تجربیاتی نیز در بازیگری دارد و در تولید برنامه های تلویزیونی، فیلم های سینمایی و مستند نیز مشارکت داشته است.

او اخیرأ با تعدادی از هنرمندان ایرانی نیز همکاری داشته و به عنوان خواننده مهمان پروژه های مشترکی را با آنها اجرا کرده است، از جمله آرش خواننده جوان ساکن سوئد.

«او ام اجی» آهنگی بود به زبان های فارسی و انگلیسی که موزیک ویدئوی آن بیننده های زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG