لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۴۰

وورلی، نفر نخست سنت لوئیس و رده بندی کلی اسلالوم


وورلی، نفر نخست سنت لوئیس و رده بندی کلی اسلالوم
وورلی، نفر نخست سنت لوئیس و رده بندی کلی اسلالوم

در ادامه مسابقات جام جهانی اسکی آلپاین و در رشته اسکی مارپیچ بزرگ، در سنت لوئیز سوئیس، تسا وورلی فرانسوی به مقام نخست دست یافت.

در حالیکه وزش باد شدید برگزاری دور دوم این مسابقات را به تاخیر انداخته بود، وورلی که دور اول را در رده پنجم به پایان رسانده بود، با ثبت زمان دو دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه، و تنها با یک صدم ثانیه اختلاف با تانیا پوتیاینن فنلاندی به مقام نخست رسید. تینا ماز از اسلونی هم به مقام سوم دست یافت. در رده بندی کلی مارپیچ بزرگ، وورلی در صدر قرار دارد و ویکتوریا ربنزبرگ آلمانی و تانیا پوتیاینن فنلاندی رده های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند

اما در اسکی مارپیچ مردان، مارسل هیرشر اتریشی به سومین عنوان نخستش دریک مرحله از جام جهانی اسکی آلپاین دست یافت. در این مسابقات که در فرانسه برگزار شد، هیرشر که در دور نخست در رده چهارم قرار گرفت، در پایان موفق شد با مجموع زمان یک دقیقه و ۴۴ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه به مقام نخست دست یابد. هموطن هیرشر، بنیامین رایش با ۳۲ صدم ثانیه اختلاف در رده دوم قرار گرفت و اسیو میسیلیه از فرانسه هم مکان سوم را به خود اختصاص داد. در رده بندی کلی این رشته، تد لیجتی آمریکایی در صدر قرار دارد و اکسل لوند سویندال و یتیل یانسرود فنلاندی، رده های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

XS
SM
MD
LG