لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۱۹

سانحه در زمین فوتبال، این بار جان یک جغد را گرفت.


سانحه در زمین فوتبال، این بار جان یک جغد را گرفت.
سانحه در زمین فوتبال، این بار جان یک جغد را گرفت.

خبرهای کوتاه

سانحه در زمین فوتبال، این بار جان یک جغد را گرفت.درجریان دیداری از مسابقات قهرمانی کلمبیا، بین دو تیم اتلتیکو جونیور و دیپورتیوو پریرا، جغدی که در زمین مسابقه نشسته بود به دلیل ضربه یکی از بازیکنان پریرا، دو روز پس از این مسابقه مرد. این جغد که در نزدیکی نقطه کرنر داخل زمین مسابقه نشسته بود، ابتدا با توپ برخورد کرد، سپس لوئیز مورنو، مدافع پریرا با ضربه پا او را به سمت خط اوت پرتاب کرد. این جغد نگون بخت پس از دو روز درمرکز دامپزشکی تلف شد. در حالیکه رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا از احتمال محرومیت یا جریمه این بازیکت خبر داد، رئیس اداره محیط زیست کلمبیا هم خواستار آن شد تا این بازیکن علاوه بر پرداخت هزینه درمانی این جغد، برای خدمت، به باغ وحش ملی کلمبیا فرستاده شود.

اسکی فری راید تور جهانی

چهارمین دور مسابقات اسکی فری راید تور جهانی، با پیروزی یک اسکی باز فرانسوی به پایان رسید. در این مسابقه که در اسکوا ولی کالیفرنیا برگزار شد، جرمی پرِووی فرانسوی با کسب ۷۵ و ۵۳ صدم امتیاز، به مقام نخست دست یافت.با این نتیجه او به تنهایی در صدر جدول رده بندی کلی این مسابقات قرار گرفت. در بخش زنان هم آنجلا کالینسون از کشور میزبان با ۷۰ امتیاز به مقام نخست رسید و پس از او هموطنش ربکا سِلیگ به مقام دوم رسید.

شکست دو نماینده ایران

تیم بسکتبال مهرام یکی از دو نماینده ایران، در دور رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال باشگاههای غرب آسیا، با نتیجه۹۰ به ۹۴ مقابل الریاضی لبنان شکست خورد. دوشنبه شب هم، ذوب آهن دیگر نماینده ایران در سوریه مغلوب الجلا شد.

XS
SM
MD
LG