لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۳۴

کار قانونی اما عجیب یک کلانتر در آلاباما؛ خرید خانه با بودجه تغذیه زندانیان


تاد انترکین، کلانتر بخش «اتووا» - ایالت آلاباما
تاد انترکین، کلانتر بخش «اتووا» - ایالت آلاباما

یک کلانتر در آلاباما با نزدیک به ۷۵۰ هزار دلار بودجه تغذیه زندانیان، برای خود یک خانه ویلایی کنار آب خرید. او در حالی اینکار را کرد که هیچ کار غیرقانونی انجام نداده است.

«تاد انترکین» کلانتر بخش «اتووا» در ایالت آلاباما به روزنامه محلی «بیرمنگام نیوز» گفت که او تابع یک قانون ایالتی است که پیش از جنگ جهانی دوم تصویب شده بود و به کلانترها اجازه می دهد مازاد بودجه تغذیه زندانیان را برای خود نگه دارند.

آقای انترکین در فرم های «اخلاق» ایالت گزارش داده است که در سه سال گذشته، هر سال بیش از ۲۵۰ هزار دلار از طریق این بودجه در آمد داشته است.

در آمد کلانتر سالانه کمی بیش از ۹۳ هزار دلار است. او و همسرش سپتامبر سال گذشته با اخذ یک وام ۵۹۲ هزار دلاری، خانه ای چهار اتاق خوابه با استخر و نزدیک به آب را به قیمت ۷۴۰ هزار دلار خریدند. بقیه پول را آقای کلانتر از جیب خود و در واقع از درآمدی که از اضافه پول غذای زندانیان ذخیره کرده بود، پرداخت.

این خانه ویلایی یکی از چندین املاک این کلانتر و همسرش است. گزارش شده که این کلانتر چندین ملک دیگر نیز دارد که ارزش کل آنها بیش از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار برآورد می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG