لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۴

«بلیک شلتون» نوازنده و خواننده سبک کانتری «سکسی ترین مرد سال» نامیده شد


بلیک شلتون ۴۱ ساله است.
بلیک شلتون ۴۱ ساله است.

«بلیک شلتون» نوازنده و خواننده سبک کانتری که از داوران برنامه وویس یا صدا در آمریکاست، در سال ۲۰۱۷ به عنوان سکسی ترین و جذاب ترین مرد از سوی مجله «پیپل»انتخاب شد. انتخابی که چندان به مذاق بقیه خوش نیامد. بیشتر مخالفان از توئیت ها و نظرات او دلگیر هستند تا خوش تیپی و هنرمندی او.

به گزارش فاکس نیوز، در حالی که این خواننده آهنگ های کانتری، سرگرم جشن گرفتن برای آهنگ جدیدش بود ، بسیاری در سایت های اینترنتی شروع به حمله به این انتخاب و اعتراض به انتخاب َ«شلتون» به وسیله مجله «پیپل» بودند. علت این اعتراض ها شماری از توئیت های قدیمی بود که بعد توسط او پاک شد.

یک کاربر نوشت: «تبریک آقای بلیک شلتون»که لقب سکسی ترین مرد را با وجود ضد همجنسگرا بودن، دریافت کردید...

اشاره این کاربر به توئیت سال سال ۲۰۱۰ شلتون است که نظرات ضد همجنسگرایی داده بود. او همچنین در سال ۲۰۱۱ در توئیتی دیگر درباره داکوتا فانینگ که آن زمان ۱۶ ساله بود، چیزهای نوشته بود که مورد اعتراض کاربران قرار گرفته بود. هر دوی این توئیت ها از حساب کاربری شلتون بعد حذف شد.

شلتون از نوازندگان و خوانندگان موفق سبک موسیقی کانتری است و تاکنون تیم او از یازده مسابقه صدا، پنج بار پیروز شده است.

شلتون سال ۲۰۰۵ با «میراندا لمبرت» خواننده سبک کانتری آشنا شد، و او کمک زیادی به این مرد جوان کرد. اما در سال ۲۰۱۵ آنها از هم جدا شدند و شلتون با «گوان استفانی» وارد رابطه شد که خواننده پاپ و طراح مد در آمریکاست.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG