لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۳۲

گزارش فرانس۲۴؛ مردم می‌گویند فیلم روابط جنسی مقامات ایران نشان‌دهنده ریاکاری نظام است


آرشیو

شبکه فرانسوی «فرانس۲۴» از درز اخیر فیلم‌های حاوی رفتارها و روابط جنسی پنهانی مقامات جمهوری اسلامی ایران و قضاوت مردم، گزارشی تهیه کرده است.

فرانس۲۴ به نقل از مردم می نویسد این فیلم ها نشان دهنده «ریاکاری» جمهوری اسلامی و مقامات این نظام است.

یکی از فیلم‌ها مربوط به رفتارهای جنسی عباس ملک زاده، شهردار شهر صدرا در استان فارس، با یک زن است که این فیلم را ظاهرا خود عباس ملک زاده گرفته است که بعدا به دست شهروندان نیز رسیده است.

فیلم دیگر حاوی صحنه‌های جنسی، مربوط به علی‌محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد، است. در این فیلم او در کنار یک زن خوابیده و ظاهرا تصویر او با یک دوربین مخفی گرفته شده است.

یک رسانه محلی نزدیک به احمدی، سعی کرد رسوایی جنسی او را این طور برای مخاطبانش توضیح دهد که این سیاستمدار هدف یک سرویس جاسوسی بیگانه قرار گرفته که سعی کرده بود او را وادار کند به کانادا رفته و در یک برنامه تلویزیونی منتقد حکومت ایران، شرکت کند.

به نوشته فرانس۲۴ در گذشته نیز فیلم‌ها و تصاویر دیگری از رفتارهای جنسی رسوا کننده مقامات ارشد جمهوری اسلامی منتشر شده بود. رضا زارعی، فرمانده پیشین نیروی انتظامی استان تهران، پس از انتشار اطلاعات مربوط به رفتارهای جنسی نامتعارفش، از کار برکنار شد. فرانس۲۴ می نویسد در حکومت گذشته ایران نیز ساواک مدارکی حاوی رسوایی های جنسی چهره های مذهبی تهیه کرده بود.

حالا با به قدرت رسیدن مخالفان حکومت گذشته و با برپایی جمهوری اسلامی، و ادامه رسوایی‌های جنسی آنها، مردم می گویند مسئولان نظام «ریاکار» هستند.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG