لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۲۰

انتخاب سخنگوی پیشین کاخ سفید برای شرکت در برنامه «رقص با ستارگان» جنجال‌برانگیز شد


شان اسپایسر، نخستین سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید در دولت پرزیدنت ترامپ بود.
شان اسپایسر، نخستین سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید در دولت پرزیدنت ترامپ بود.

«شان اسپایسر» سخنگوی مطبوعاتی پیشین کاخ سفید، برای شرکت در برنامه تلویزیونی «رقص با ستارگان» انتخاب شده و این موضوع انتقادهایی را به همراه داشته است.

به نوشته تارنمای فاکس نیوز، در این برنامه محبوب تلویزیونی آمریکا، چهره های مشهور با مربیان رقص تمرین می کنند و سپس با یکدیگر به رقابت می پردازند.

تام برجران، مجری این برنامه یکی از کسانی است که با حضور آقای اسپایسر در مسابقه مخالفت کرده است. شان اسپایسر در پاسخ گفته است که با شخصیتش هیچ مشکلی ندارد و برایش مهم نیست در مورد او چه فکر می کنند.

شان اسپایسر در بیانیه ای به فاکس نیوز از آقای برجرون به عنوان یک مجری عالی یاد کرده و گفته است زمانی که فصل تمام شود او متوجه خواهد شد که حضور گروهی متنوعی در برنامه و تعامل محترمانه و سرگرم کننده آنها دقیقا همان چیزی است که کشور به آن احتیاج دارد و می توان با این برنامه به مردم آمریکا نشان داد که افراد می توانند از لحاظ سیاسی با یکدیگر مخالف باشند، ولی اختلافات را کنار بگذارند و بیننده یک برنامه خوب سرگرم کننده باشند.

آقای اسپایسر می گوید پس از آنکه سمت خود را در کاخ سفید ترک کرد، از او خواسته شد تا در برنامه «رقص با ستارگان» شرکت کند؛ ولی آن موقع «زمان مناسبی نبود.»

شان اسپایسر می گوید دلیلی که حضور در این برنامه را پذیرفته این است که از این کار (رقابت رقص) لذت می برد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG