لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۹

سارا ایوانز، ستاره موسیقی کانتری وارد کسب و کار شراب‌سازی شد


سارا ایوانز ستاره موسیقی کانتری
سارا ایوانز ستاره موسیقی کانتری

این روزها کمتر کسی سی دی می خرد و بیشتر مردم ترانه های مورد علاقه شان را دیجیتالی می شنوند. از همین رو، برخی در پی آن هستند که مهر خود را بر محصولی بزنند که برای مردم قابل لمس باشد.

«سارا ایوانز» که در موسیقی کانتری نامی شناخته شده است با همکاری شرکت OneHope شراب های «کبرنه» راهی بازار کرده است. ایوانز می خواهد بخشی از سود حاصل از فروش شرابها را صرف آموزش موسیقی به کودکان کند.

در ماه های اخیر، دست کم پنج خواننده و یک شرکت ضبط موسیقی، برندهای ویسکی، ودکا و شراب به بازار داده اند.

بلیک شلتون، خواننده موسیقی کانتری نام خود را بر ودکا که نوشیدنی مورد علاقه خودش است، زده است.

سارا ایونزکه آلبوم جدیدش به نام «وُردز» را چندی پیش روانه باز کرد، حالا تمرکزش را بر فروش بطری های شراب برند خودش کرده است.

بخشی از در آمد حاصل از فروش شراب ها به «بنیاد موسیقی کانتری» اهدا می شود که یکی از مهمترین فعالیتهایش، برپایی کلاس های موسیقی برای کودکان در مناطق کم درآمد است.

سارا ایوانز باور دارد که موسیقی می تواند به رشد فکری و خلاقیت کودکان کمک زیادی کند.

ایوانز، از سنت خانوادگی خود در تهیه شرابهایش الهام گرفته است.

او می گوید زمانی که با همسرش «جی بارکر» ازدواج کرد و صاحب هفت فرزند شدند تصمیم گرفتند هر شب مدت زمانی را دو نفره بیرون بروند و شراب بنوشند و از شلوغی خانه دور باشند. از همین رو، می خواست شرابی که به بازار می دهد این حس آرامش و دوربودن از هیاهوی دنیای بیرون را به مردم منتقل کند.

هرچند هنرمندان به خاطر نام و شهرتشان می توانند در بازاریابی برای محصولات خود نقش مهمی ایفا کنند، اما در بازار پر رقابت نوشیدنی های الکلی، چالشهای زیادی را باید پشت سر گذاشت تا موفق شد.

رمز موفقیت در این عرصه، زدن مهر خود بر این محصولات است.

گروه دو نفره پاپ «فلوریدا جورجیا لاین» که چندی پیش ویسکی برند خود را راهی بازار کرد، در این ویسکی ها از طعم هلو و گردو که جورجیا و فلوریدا با آن شناخته می شوند استفاده کرده است.

حالا باید دید آیا محبوبیت این نوشیدنی های الکلی موقتی است یا همانطور که هنرمندان سازنده شان امیدوارند سالها بعد نیز مردم از آن لذت خواهند برد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG