لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۱۵

آرایشگر ماجراجو در بالن مو کوتاه کرد؛ آرایش در ۱۸۰۰ متری آسمان


یک آرایشگر ماجراجوی روس، تصمیم گرفت سطح کارش را بالاتر ببرد. البته هدف او ارتقای کارش نبود بلکه دوست داشت برود و در آسمان اصلاح کند.

دیمیتری متلف از منطقه اورال روسیه عاشق کارهای پر ریسک است. سال گذشته او سعی داشت که در قله البروس، بلندترین قله اروپا مو کوتاه کند ولی شرایط آب و هوایی مانع این چالش شد، در نتیجه او فکر دیگری کرد: کوتاه کردن مو داخل یک بالن در آسمان، آن هم در ارتفاع ۴ هزار متری از زمین.

اینبار او توانست به آرزویش برسد اما بالن تنها تا ارتفاع ۱۸۰۰ متر بالا رفت.

کوتاه کردن مو در آسمان برای دیمیتری ۱۵ دقیقه طول کشید که به گفته خودش از این کار خیلی لذت برد.

او می گوید:"مو کوتاه کردن کار زیاد پیچیده ای نیست ولی در چنین شرایط و ارتفاع بلند فرق می کند. ولی باید بگویم که خیلی لذت بخش بود."

دانیل، مشتری دیمیتری می گوید او نه تنها از مدل موی جدیدش راضی است بلکه از پروسه و شرایط مخاطره آمیزی که در آن بود خیلی لذت برد.

دانیل افزود: "به نظرم همه چیز موفقیت آمیز بود. حتی بهتر از آن چیزی که برنامه ریزی شده بود. قادر بودیم که هم موهایم را کوتاه کنیم و هم درستش کنیم. خیلی خوشحالم. همه چیز عالی بود."

ایوان مایِوسکی، خلبان بالن گفت این اولین بار بود که کسی در بالن مو کوتاه می کرد. البته سبد بالن برای مو کوتاه کردن تنگ و کوچک بود، ولی حد اقل باد موها را با خودش برد.

XS
SM
MD
LG