لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۲۴

پيش بينی نتايج مسابقات جهانی راگبی در نيوزلند


پيش بينی نتايج مسابقات جهانی راگبی در نيوزلند
پيش بينی نتايج مسابقات جهانی راگبی در نيوزلند

در آستانه مسابقات جهانی راگبی که از روز نهم ماه سپتامبر سال جاری در نيوزيلند آغاز خواهد شد، ستاره های راگبی جهان، تيم های شرکت کننده در اين دوره از مسابقات را ارزيابی کرده اند.

مايکل لينَگ، عضو پيشين تيم راگبی استراليا، ضمن اشاره به حريف سرسختی چون ايرلند تيم کشور خود را در موقعيت برتری توصيف می کند و می گويد: «فکر می کنم ما موقعيت خوبی داريم. دفاع تيم ما فوق العاده است. فورواردهای ما در مسابقه با تيم آفريقای جنوبی خيلی خوب بازی کردند و برنده از زمين آمدند. ما با حريفان سرسختی چون ايتاليا و ايرلند روبرو خواهيم شد. خصوصاً ايرلند جای نگرانی دارد. برای اين که آن ها يک تيم خوبی هستند. اگر ما ايرلند را پشت سر بگذاريم با نيوزيلند در مسابقه فينال روبرو خواهيم شد.»

گرچه تيم بريتانيا در مقابل تيم ويلز در روز سيزدهم ماه جاری شکست بدی خورد، اما ، ويل گرين وود بازيکن پيشين تيم بريتانيا تيم کشور خود را در مسابقات نيوزيلند بدون حريف می داند و می گويد: «من اينجا مانند آن انگليسی ای در مقابل شما ايستاده ام که وضعيت مشابه را ديده است و شکست را تجربه کرده است و می داند که اين شکست ها تا چه اندازه برای بازيکنان دلسرد کننده هستند. اما مطمئنم هيچ کشوری نمی خواهد با تيم بريتانيا روبرو شود.»

شان فيتزپَتريک؛ بازيکن پيشين تيم نيوزيلند، می گويد که مشخص کردن ستاره های مسابقات جهانی نيوزيلند در اين مرحله کار دشواری است، اما او اطمينان دارد برنده اين دوره از مسابقات از کشورهای نيم کره جنوبی خواهد بود و می گويد: «هنوز نمی توان ستاره های اين دوره را مشخص کرد. اما وقتی به تيم های سه کشور نيم کره جنوبی، استراليا، آفريقای جنوبی و نيوزيلند نگاه می کنيد، فقط می توانيد مطمئن باشيد يکی از اين سه تيم برنده اين مسابقات خواهد بود.»

XS
SM
MD
LG