لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۵۷

«کریستیانو رونالدو» ابرقهرمان انیمیشنی می شود


«کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید هم به جمع ورزشکاران مشهوری پیوست که در ماههای اخیر وارد دنیای هنر و سرگرمی شده اند.

او با امضای قراردادی با شرکت کتابهای داستانی مصور «ایندیا گرافیک» و کمپانی تولید کننده انیمیشن «وی اچ اس کامیونیکیشنز» موافقت خود را با استفاده از چهره و شخصیتش در دنیای هنر و سرگرمی اعلام کرد.

به این ترتیب به‌زودی شاهد حضور رونالدو به عنوان ابرقهرمانی جدیدی در کارتون، اسباب بازی، کتاب های مصور و داستانی، بازی های رایانه ای و محصولات دیجیتالی خواهیم بود.

بر اساس توافق صورت گرفته نخستین اقدام این گروه تولید مجموعه انیمیشنی جدیدی است که خود رونالدو داستانش را نوشته و به ماجراهای هیجان انگیز این ابرقهرمان ورزشکار می پردازد.

این فوتبالیست مشهور در شبکه های اجتماعی خود از همکاری با گروهی از نویسندگان و تهیه کنندگان مستعد و نوآور داستان های مصور و دنیای انیمیشن ابراز شادی کرد.

به گفته رونالدو، همانطور که ستاره های فوتبال در زندگی میلیونها طرفدار خود نقش دارند، ابرقهرمان های انیمیشنی هم می توانند در زندگی بسیاری تأثیرگذار باشند.

این مجموعه «نیروی مهاجم هفت» نام دارد که برگرفته از شماره پیراهن رونالدو است. در این سریال علاوه بر کاراکتر رونالدو، شخصیت های حقیقی و مجازی دیگری نیز حضور دارند.

به گفته تهیه کنندگان این سریال، آنها در خلق شخصیت های این مجموعه توجه خاصی به تنوع قومی، نژادی و مذهبی و جنسیتی داشتند و نیروی مهاجم هفت سریالی هیجان انگیز است که داستانی جهانی دارد.

شرکت های «ایندیا گرافیک» و «وی اچ اس کامیونیکشنز» ضمن استقبال از همکاری با رونالدو در این پروژه هنری او را ورزشکاری توانا، با اخلاق و حرفه ای توصیف کردند که در زندگی واقعی نیز برای میلیونها نفر در جهان ابرقهرمان است.

هنوز مشخص نیست این مجموعه انیمیشن از چه طریقی توزیع می شود ولی علاقمندان می توانند با مراجعه به تارنمای نیروی مهاجم هفت آگاهیهای بیشتری کسب کنند.

کریستیانو رونالدوی ۳۳ ساله این روزها در اوج آمادگی است و پس از قهرمانی با پرتغال در جام ملتهای اروپا، همراه با رئال مادرید به فینال باشگاههای اروپا نیز رسیده و یکی از ستاره های بزرگ جام جهانی فوتبال در روسیه محسوب می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG