لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۲۵

«کریستیانو رونالدو» به آزار جنسی در لاس وگاس متهم شد + واکنش ابرستاره فوتبال


«کریستیانو رونالدو» بازیکن نامدار پرتغالی به آزار جنسی متهم شد. یک زن جوان در ایالت نوادا مدعی است این ستاره بزرگ فوتبال جهان در جریان سفرش به شهر لاس وگاس به او تجاوز کرد.

«کاترین مایورگا» می گوید،کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۹ و در اتاق هتل رفتار ناشایستی داشته و با خشونت با او رابطه جنسی برقرار کرده است.

این خبر تکان دهنده نخستین بار جمعه گذشته توسط نشریه آلمانی «اشپیگل» منتشر شد و بازتاب زیادی در رسانه های جهان داشت.

به گفته اشپیگل این زن پس از خروج از هتل به اداره پلیس رفت و از کریستیانو رونالدو شکایت کرد. ظاهرأ این پرونده در میانه راه مختومه شد چرا که اجنت این بازیکن پرتغالی با پرداخت مبلغی رضایت شاکی را جلب کرد.

به نوشته اشپیگل این مبلغ نزدیک به ۳۷۵ هزار دلار بوده است.

وکیل کریستیانو رونالدو به شدت این موضوع را تکذیب کرد و این گزارش را ساخته و پرداخته ذهن نویسنده دانست. او اشپیگل را به شکایت تهدید کرد.

کریستیانو رونالدو نیز با انتشار پیام تصویری کوتاهی در شبکه های اجتماعی خود واکنش نشان داد، او این گزارش را غیرواقعی خواند و آن را «خبر دروغ» یا جعلی توصیف کرد.

اما رسانه های آمریکایی دوشنبه از مراجعه کاترین مایورگا به دادستانی لاس وگاس خبر دادند. او خوستار بازگشایی این پرونده شده و از کریستیانو رونالدو شکایت کرد.

وکیل این زن آمریکایی ضمن تأیید این موضوع گفت، با توجه به شرایط کنونی، موکلش تعهدی نسبت به توافق مالی گذشته ندارد و تصمیم گرفته علیه کریستیانو رونالدو افشاگری کند.

دادستانی لاس وگاس ضمن تأیید وصول این شکایت، از بازگشایی پرونده و رسیدگی به اتهام تجاوز و آزار جنسی این ستاره محبوب فوتبال جهان خبر داد، اتهامی که در صورت اثبات با مجازات زندان همراه است.

گفته می شود کارآگاهان بخش ویژه جرایم جنسی لاس وگاس قصد دارند در روزهای آینده با کریستیانو رونالدو گفتگو کنند. هنوز زمان و مکان این ملاقات مشخص نیست.

کریستیانو رونالدو که سالها در تیم رئال مادرید اسپانیا توپ زده، اخیرأ با امضای قراردادی نجومی به باشگاه ایتالیایی یوونتوس پیوست و ساکن ایتالیا است.

این بازیکن پرتغالی هنوز واکنشی در قبال بازگشایی این پرونده نداشته است. وکیل و اجنت او نیز از پاسخگویی به رسانه ها خودداری کرده اند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG