لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۳:۰۵

رولینگ استونز ابوظبی را به لرزه در آورد


رولینگ استونز برای دوستدارن خود در خلیج فارس سنگ تمام گذاشتند.
رولینگ استونز برای دوستدارن خود در خلیج فارس سنگ تمام گذاشتند.
اعضای گروه کارکشته راک اند رول، «رولینگ استونز»، روز جمعه در نخستین سفرشان به خاورمیانه، جزیره «یاس» در ابوظبی را به لرزه درآوردند.

سی هزار دوستدار این گروه سرشناس، که بیشترشان از شهروندهای جهان غرب بودند، این کنسرت بیسابقه در سرزمین محافظه کار ابوظبی رابا جان و دل تماشا کردند.

«میک جَگر» خواننده این گروه با جامه یی از پولکهای سیاه و اطلسی سرخ، مغرور و سربلند روی صحنه جولان داد و چندین ترانه پرفروش این گروه را اجرا کرد.

اما کنسرت تاریخساز رولینگ استونز بی هیچ بحث و بگومگویی پایان یافت؛ درست بر خلاف کنسرت دوسال پیش «مادونا» در همین امیرنشین خلیج فارس که نمایشگر رقص های محرک و جامه های تحریک کننده غریزه جنسی بود.

«رولینگ استونز» یا «سنگهای غلتان»، که اعضای آن همه در ششمین و هفتمین دهه عمرشان بسر می برند، برای دوستداران این گروه بلندآوازه، که از گوشه و کنار امارات متحده عربی به ابوظبی آمده بودند، سنگ تمام گذاشتند. این نخستین کنسرت «رولینگ استونز» در خاورمیانه، سرآغاز سفر آن به ژاپن، ماکائو، استرالیا و نیوزیلند بود.

«لیزا بول لچگر» شهروند بریتانیایی که در امارات زندگی می کند، در پایان کنسرت دوساعته «رولینگ استونز» گقت که این برنامه سحر کننده بود.

«میک جگر»، «کیث ریچاردز»، گیتاریست، و «چارلی واتس» "درامر" یا طبال «رولینگ استونز» جمعاً نوزده ترانه از ساخته های این گروه را برای مشتاقان موسیقی خود اجرا کردند.
XS
SM
MD
LG