لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۲۸

تور جدید کنسرت‌های راجر واترز از سال آینده


راجر واترز، خواننده، ترانه سرا، و آهنگساز بریتانیایی، و یکی از بنیانگزاران گروه «پینک فلوید»
راجر واترز، خواننده، ترانه سرا، و آهنگساز بریتانیایی، و یکی از بنیانگزاران گروه «پینک فلوید»

راجر واترز که به تازگی کنسرتی با تم سیاسی در جشنواره موسیقی «سفر کویر» (Desert Trip) کالیفرنیا برگزار کرد، از تور کنسرت های سال آینده اش در آمریکای شمالی خبر داد که قرار است در ۵۱ شهر بزرگ آمریکا و کانادا برگزار شود.

واترز یکی از بنیانگذاران گروه مشهور پینک فلوید گفت که روی یک نمایش مولتی میدیای جدید با عنوان «ما و آنها» کار می کند که در آن آلبوم جدیدی که ماه دیگر عرضه می شود، نیز قرار دارد.

خواننده و ترانه سرای ۷۳ ساله، در جشنواره موسیقی «سفر کویر» تماشاگران را با کنسرتش که شامل پس زمینه ای از نمایش انیمیشن روی یک صفحه دیجیتال بزرگ ۷۳ متری بود، مات و مبهوت کرد.

راجر واترز، آرشیو
راجر واترز، آرشیو


ولی راجر واترز به آسوشیتدپرس گفت که سازمان دادن تور کنسرت «ما و آنها» خیلی خیلی سخت تر خواهد بود. وی گفت: «وقتی می خواهید داستانی را تعریف کنید که آیا عشق باعث برتری یافتن و به نتیجه رسیدن هست یا نه، قضیه پیچیده تر می شود. خیلی پیچیده تر می شود.»

واترز همچنین گفت هنوز فکر می کند و شاید تا موقع کنسرت ها ایده های جدیدی به ذهنش بیاید.

وی افزود: «صدها ایده، هر چیزی که به ذهنم می آید را روی کاغذ پیاده می کنم. همه اینها را در این یک ماه آینده انجام می دهم. مراحل و برنامه ریزی اولیه نمایش، برنامه ریزی نمایش و کل کنسرت.»


تور کنسرت های آمریکای شمالی «ما و آنها» توسط راجر واترز، خرداد سال ۱۳۹۶ از کانزاس سیتی ایالت میزوری آمریکا آغاز خواهد شد و در آبان ۱۳۹۶ در شهر ونکورو کانادا پایان می یابد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG