لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۵۳

جدایی «رابرت دنیرو» از همسرش


بسیاری از رسانه ها و نشریات هنری با انتشار گزارش های مختلفی، از جدایی «رابرت دنیرو» هنرمند نامدار آمریکایی از همسرش «گریس هایتاور» خبر دادند.

این موضوع که نخستین بار توسط مجله «پیپل» منتشر شد، بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و با واکنش های بسیاری در شبکه های اجتماعی همراه شد.

پیپل به نقل از یک منبع موثق که ظاهرأ از دوستان نزدیک رابرت دنیرو است، این خبر را هفته گذشته منتشر کرد.

گفته می شود رابرت دنیرو و همسرش «گریس هایتاور» از ماه ژوییه بصورت جداگانه زندگی می کنند، در هیچ مهمانی یا مراسمی با یکدیگر دیده نشده اند و بالاخره تصمیم گرفتند پس از بیست سال به زندگی مشترک خود خاتمه دهند.

این زوج هنری در سال ۱۹۹۷ ازدواج کردند و صاحب دو فرزند به نام های «الیوت» و «هلن گریس» هستند.

گریس هایتاور خواننده و بازیگر شصت و سه ساله آمریکایی، زندگی زناشویی پرفراز و نشیبی با رابرت دنیروی هفتاد و پنج ساله داشته است. این زوج هنری در سال ۱۹۹۹ نیز تا مرز جدایی پیش رفتند.

آنها که اختلافات شدیدی بر سر حضانت فرزند داشتند، در نهایت با وساطت دوستان و چهره های مشهوری چون مارتین اسکورسیزی و مریل استریپ زندگی زناشویی خود را از سر گرفتند.

مجله پیپل به نقل از منبع موثق خود نوشته است که رابرت و گریس برای حل و فصل اختلافات، تلاش بسیاری داشتند و حتی به مشاور خانواده نیز مراجعه کردند، ولی تمامی روابط سرانجام خوشی ندارد و آنها این واقعیت را پذیرفته اند.

رابرت دنیرو از ازدواج نخست خود با «دایان ابوت» دو فرزند دارد، ضمن اینکه از دوست دختر سابقش نیز صاحب دو فرزند دوقلوی دیگر است.

علی رغم گزارش های منتشر شده، رابرت دنیرو هنوز این خبر را بصورت رسمی تأیید نکرده و مدیر هنری او نیز اظهار نظری در این زمینه نکرده است.

رابرت دنیرو بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی از ستاره های بزرگ هالیوود است و دستاوردهای ارزنده ای در کارنامه حرفه ای خود دارد.

از فیلم های مشهوری که او در آنها بازی کرده می توان به «راننده تاکسی»، «پدرخوانده» «گاو خشمگین» یا «شکارچی گوزن» اشاره کرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG