لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۵۹

لغو محدودیت پروازهای فرودگاه «امام خمینی» و مهرآباد 


پارکینگ فرودگاه «امام خمینی» تهران
پارکینگ فرودگاه «امام خمینی» تهران

روابط عمومی شهر فرودگاهی «امام خمینی» در بیانیه‌ای از عادی شدن فعالیت در فرودگاه بین المللی تهران از ساعت ۶ صبح امروز دوشنبه ۲۷ فروردین خبر داد.

براساس این گزارش همچنین تمامی محدودیت‌های پروازی فرودگاه مهرآباد نیز لغو شده و فرایند پذیرش مسافری این فرودگاه آغاز شده است.

سازمان هواپیمایی کشور نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که وجه بلیط مسافرانی که پروازشان باطل شده و قصد انصراف از انجام پرواز را دارند باید بدون کسر جریمه استرداد شود.

همچنین اعلام شده مسافرانی که هنوز به دنبال انجام سفر خود هستند با توجه به ظرفیت خالی صندلی پرواز و اولویت‌بندی، بدون دریافت هزینه اضافه، بلیط دریافت خواهند کرد.

پیش از این و در پی حملات جمهوری اسلامی به اسرائیل، اعلام شده بود که پروازهای فرودگاه‌های مهرآباد، اصفهان، شیراز، بوشهر، ایلام، سنندج، تبریز، اردبیل، ارومیه، کرمانشاه، خرم‌آباد، اهواز، آبادان، همدان، شهرکرد، و دزفول تا ساعت ۶ صبح دوشنبه ٢٧ فروردین لغو شده‌اند.

همچنین در پی این اقدام جمهوری اسلامی، بسیاری از کشورهای منطقه از جمله عراق و سوریه و اردن نیز فعالیت‌های فرودگاهی خود را متوقف کرده بودند که از روز گذشته به حالت عادی بازگرداندند.

XS
SM
MD
LG