لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۲۳

بازیگران فیلم «در واقع عشق» در داستانی جدید همبازی شده اند


هیو گرنت
هیو گرنت

اِما فروید، تهیه کننده بریتانیایی و همسر ریچارد کرتوس طنزنویس مشهور اهل نیوزیلند تصاویری از هیو گرنت و مارتین مک کاچن بازیگران فیلم «در واقع عشق» را که برای فیلم «در واقع روز رد نوز» دوباره همبازی شده اند به اشتراک گذاشته است.

در فیلم نخست که چهارده سال پیش ساخته شد هیو گرنت نقش نخست وزیر بریتانیا را بازی می کند که عاشق ناتالی، یکی از کارمندان شماره ۱۰ خیابان داونینگ، مقر نخست وزیری بریتانیا شده است.

اما فروید، تهیه کننده فیلم از مدتها پیش از مخاطبان و علاقه مندان فیلم «در واقع عشق» خواست تا برای فیلم جدید سناریو پیشنهاد دهند. او حالا تصاویر پشت صحنه فیلم را بر توییتر منتشر کرده و برای آن تبلیغ می کند. در شرح عکس هیو گرنت پشت تریبون نوشته «نخست وزیرمان هنوز خوش تیپ است»

عکس دیگری که فروید توییت کرده دیوید و ناتالی شخصیتهای فیلم «در واقع عشق» را در کنار هم نشان می دهد.

فروید در شرح عکس نوشته «نخست وزیرمان هنوز متأهل است و ناتالی هنوز دوست داشتنی است»

یکی دیگر از عکسها، ریچارد کرتوس نویسنده فیلم و همسر اما فروید را نشان می دهد.

فروید، نکات جالب و جدید فیلم را برای علاقه مندان توییت می کند و اینگونه توانسته هم کنجکاوی بیننده های «در واقع عشق» را تحریک کند و هم بیننده جدید جذب کند.

فیلم کوتاه و ده دقیقه ای «در واقع روز رد نوز» قرار است به مناسبت روز موسوم به «رد نوز» از شبکه ان بی سی پخش شود.

در این فیلم کالین فرث و کیرا نایتلی نیز نقش آفرینی می کنند.

روز «رد نوز» که معنای تخت اللفظی آن «بینی قرمز» است یک رویداد خیریه تلویزیونی است که هر دو سال یکبار برگزار می شود و برای بنیاد Comic Relief پول جمع می کند.

بنیاد Comic Relief در سال ۱۹۸۵ در واکنش به قحطی اتیوپی توسط ریچارد کرتوس و لنی هنری راه اندازی شد و هدفش یاری رساندن به افراد نیازمند در سراسر دنیا است.

XS
SM
MD
LG