لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۰۸

سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا جنجالی شد؛ باز سفر سلبریتی‌ها به خارج برای زایمان


رامبد جوان و نگار جواهریان برای اکران بین المللی فیلم جدید آقای جوان به نام «قانون مورفی» به کانادا رفته اند
رامبد جوان و نگار جواهریان برای اکران بین المللی فیلم جدید آقای جوان به نام «قانون مورفی» به کانادا رفته اند

سفر اخیر «رامبد جوان» و همسرش «نگار جواهریان» به کانادا برای اکران بین المللی فیلم «قانون مورفی» توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به احتمال تولد نوزاد این زوج هنری در این کشور جلب کرده است.

عده ای از اینکه آنها اکران فیلم را بهانه کرده اند تا فرزندشان در کشور کانادا به دنیا آید انتقاد کرده اند و می گویند کسی که ادعا می کند ایران و مردم ایران را دوست دارد چرا می خواهد فرزندش در کشور دیگری به دنیا بیاید.

گزارش برخی از رسانه های داخل ایران نیز به این انتقادها دامن زده است از جمله اعتماد آنلاین که در گزارشی هزینه این سفر را بین ۴۸۰ تا ۵۱۰ میلیون تومان تخمین زد و آن را با شرایط بد اقتصادی مردم در ایران مقایسه کرد.

عده ای نیز از رامبد جوان و همسرش حمایت کرده اند و می گویند این حق قانونی هر پدر و مادری است که تصمیم بگیرد فرزندش را کجا به دنیا آورد. این گروه از کابران از منتقدان خواسته اند تا وارد حریم خصوصی چهره های مشهور نشوند.

این نخستین باری نیست که هنرمندی شناخته شده با گرفتن تابعیت کشوری دیگری برای فرزندش خبرساز می شود.

چندی پیش، سام درخشانی با گفتن اینکه تابعیت کانادا را به دخترش «هدیه» داده است زیر تیغ انتقاد رفت. او در توضیح گفت « من اقامت کانادا را دارم و خواستم یک هدیه ارزشمند را با تولد فرزندم به او بدهم؛ برای او این یک امکان است که می‌تواند بعدها از آن استفاده بکند یا نکند. این به آن معنا نیست که من ایران را دوست ندارم چون من عاشق کشورم هستم.»

مهناز افشار نیز از دیگر هنرمندانی است که به خاطر به دنیا آمدن دخترش لیانا در آلمان مورد انتقاد قرار گرفته است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG