لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ ایران ۱۷:۲۱

شرکت «رالف لورن»‌ هم ماسک ضد ویروس کرونا تولید می‌کند


فروشگاه رالف لورن در خیابان پنجم نیویورک

شرکت «رالف لورن» اعلام کرد به جمع طراحان مد و کسب و کارهای آمریکائی پیوسته است که در برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، به تولید تجهیزات و مواد مصرفی بیمارستانی روی آورده‌اند.

بنگاه طراحی و تولید پوشاک «رالف لورن» روز پنج‌شنبه ۶ فروردین اعلام کرد که از طریق بنیاد خیریه خود ۲۵۰ هزار ماسک ضد ویروس و ۲۵ هزار روپوش مخصوص مددکاران پزشکی تولید می‌کند و علاوه بر آن، ۱۰ میلیون دلار نیز به مبارزه جهانی علیه ویروس کرونا، کمک می‌کند.

بنگاه رالف لورن، که یک شرکت عام است، سالانه در حدود یک و نیم میلیارد دلار انواع پوشاک در بوتیک های خود یا از طریق فروشگاه های سراسری به فروش می‌رساند.

رالف لورن، بنیانگذار و رئیس هیات مدیره موسسه، گفت: «روح همبستگی در قلب شرکت ما قرار دارد و الهام‌بخش خلاقیت، اعتمادبه‌نفس، و مهم‌تر از آن، حمایت ما از یکدیگر است.»

از دیگر «برند» های مد که به تولید نیازمندی‌های کادر پزشک و درمان روی آورده‌اند باید از شرکت «کانادا گوس» نام برد که دو کارخانه تعطیل شده خود را برای تولید روپوش‌های محافظتی پزشکان و پرستاران فعال کرده است. همچنین شرکت «گپ»، تولیدکننده شلوار جین و انواع پوشاک، هم از یک طرف روپوش بیمارستانی تولید می‌کند و از طرف دیگر، با استفاده از آشنایی خود با زنجیره عرضه بین‌المللی، می‌کوشد برای بیمارستان‌های آمریکا ماسک و روپوش خریداری کند.

در فرانسه، موسسه تجاری عظیم «لوئی ویتان موئت هنسی» هم هفته پیش اعلام کرده بود در یک کارخانه تولید عطر، به ساختن و بسته‌بندی ژل ضدعفونی دست‌ها پرداخته است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG