لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۷:۳۸

ساینز همچنان پیشتاز


ساینز همچنان پیشتاز
ساینز همچنان پیشتاز

در ادامه رقابتهای رالی داکار که امسال برای سومین سال متوالی، به دلیل مسائل امنیتی به جای آفریقا، در آمریکای جنوبی برگزار می شود، در مرحله دوم با پیشتازی مدافع عنوان قهرمانی دنبال شد.

در این مرحله از رقابتهای اتومبیلرانی داکار که دیروز به مسافت ۳۲۴ کیلومتر حدفاصل کوردوبا تا سان میگل دو توکومان، برگزار شد، کارلوس ساینز، راننده اسپانیایی تیم فولکس واگن ، گوی سبقت را از دیگران ربود و بعنوان نخست دست یافت. استفان پیترنسال، راننده فرانسوی تیم ب. ام .و با یک دقیقه و ۳۴ ثانیه اختلاف دوم شد و ناصر العطیه راننده قطری تیم فولکس واگن در جایگاه سوم ایستاد.

در رقابتهای موتور سواری داکار، مدافع عنوان قهرمانی، سیریل دسپره فرانسوی، از تیم کی. تی. ام. مسیر ۳۰۰ کیلومتری این مرحله را زودتر از دیگر شرکت کنندگان به پایان رساند و عنوان نخست رااز آن خود کرد. مارک کومای اسپانیایی دیگر موتور سوار تیم کی. تی ام در این مرحله دوم شد و دیوید کاستائوی فرانسوی در جایگاه سوم بکار خود خاتمه داد. در رقابتهای رالی داکار، بیش از چهارصد شرکت کننده در چهار بخش اتومبیلرانی ،کامیون رانی ، موتور چهار چرخ و موتور سواری در مسافتی نه هزار و پانصد کیلومتری به رقابت خواهند پرداخت .

XS
SM
MD
LG