لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۰۲

مراسم ازدواج هنرپیشه مشهور هندی با خواننده مطرح آمریکایی به روز دوم رسید


 «پریانکا چوپرا» ستاره بالیوود با «نیک جوناس» خواننده و بازیگر آمریکایی ازدواج کرد.
«پریانکا چوپرا» ستاره بالیوود با «نیک جوناس» خواننده و بازیگر آمریکایی ازدواج کرد.

«پریانکا چوپرا» ستاره بالیوود با «نیک جوناس» خواننده و بازیگر آمریکایی ازدواج کرد.

مراسم ازدواج مسیحی آنها، روز شنبه اول دسامبر در حضور دوستان و اقوام نزدیکشان در یکی از باشکوه ترین کاخ های هند برگزار شد.

هیچ خبرنگاری اجازه ورود به عمارت را نداشت ولی تصاویری از مراسم آتش بازی که آسمان قصر تاریخی «امید باوان» در جوداپور هند را نورانی کرده بود، منتشر شد.

روز یکشنبه، دوم دسامبر «پریانکا» و «نیک» یک مراسم سنتی هندو خواهند داشت و هفته آینده در دهلی نو یک جشن مفصل برگزار خواهند کرد.

«پریانکا» در اینستاگرام خود این جشن را به خاطر پیوند دو فرهنگ از طریق رقص و موسیقی و در تجلیل از عشق ستوده است. او بر زیبایی پذیرش فرهنگهای متفاوت اشاره کرده و اینکه خانواده خودش و «نیک جوناس» نمونه بارز احترام به عقاید، سنتها و مذاهب متفاوت هستند.

«رالف لورن» طراح مشهور آمریکایی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که طراحی لباس عروس، داماد و برخی دیگر از مهمانان جشن را بر عهده داشته است.

به گزارش مجله «پیپل»، اجرای خطبه عقد مسیحی را پدر داماد، «پل کوین جوناس» بر عهده داشت.

«پریانکا چوپرا»، ۳۶ سال دارد و یکی از بزرگترین ستاره های سینمای هند موسوم به «بالیوود» محسوب می شود.

او در سال ۲۰۰۰ به عنوان ملکه زیبایی جهان ( به انگلیسی Miss World) انتخاب شد.

«پریانکا» در سه فصل مجموعه جنایی- درام «کوانتیکو» که از شبکه «ای بی سی» آمریکا پخش می شود نیز ایفای نقش کرده و از جمله بازیگران هالیوود است که دستمزد بسیار بالایی می گیرند.

«پریانکا چوپرا» علاوه بر بازیگری با فعالیت های بشردوستانه اش نیز شناخته می شود و از سال ۲۰۰۶ با «یونیسف» همکاری می کند. او در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۶ به عنوان سفیر حسن نیت «یونیسف» برای حمایت از حقوق کودکان برگزیده شد.

«نیک جوناس» ۲۶ سال دارد. او در سال ۲۰۰۵ با دو برادرش «کوین» و «جو» یک گروه موسیقی تشکیل داد که در سال ۲۰۱۳ از هم پاشید. او با بازی در فیلمهایی از جمله «کمپ راک» میان تماشاگران شبکه دیزنی نیز طرفداران زیادی پیدا کرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG