لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۱۹

لوازم پرینس خواننده فقید در لندن به نمایش گذاشته می‌شود


لوازمی که به پرینس خواننده فقید آمریکایی تعلق داشته اند از خانه او «پارک پیزلی» برای نمایش به لندن برده می شود. این اشیا قرار است در بخشی از سالن بزرگ «O2» در ماه اکتبر به نمایش گذاشته شود تا حرفه این خواننده نمادین را به تصویر بکشد.

نمایشگاه «اسم من پرینس است» همزمان با دهمین سالگرد کنسرت او در سالن بزرگ کنسرت «O2» برگزار می شود که تمامی بلیطهایش فروش رفت و آن زمان رکورد شکست.

به گفته خواهر پرینس، تایکا نلسون این نخستین بار است که لوازم متعلق به پرینس از خانه او در پارک پیزلی بیرون آورده می شود. این لوازم شامل گیتارهای پرینس که وی طی حرفه اش نواخته می شود. همچنین لباسهایی که او در تورهای کنسرتی بر تن داشته است، متنهای دست نوشت ترانه هایش، و حتی عینک آفتابی و کفشهای او.

نمایشکاه «اسم من پرینس است» ۲۷ ماه اکتبر افتتاح می شود و ۲۱ روز در سالن O2 برپا خواهد بود. بلیت های آن از روز جمعه به فروش گذاشته می شود.

پرینس یکی از خواننده های نمادین آمریکا به شمار می رود که ۷ بار برنده جایزه گرمی، یک جایزه اسکار و یک گوی طلایی شد. او در آوریل سال ۲۰۱۶ در ۵۷ سالگی به دلیل استفاده زیاد از مواد خواب آور در گذشت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG