لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۱۴

یک نفر در واشنگتن جایزه ۷۵۴.۶ میلیون دلاری بخت‌‌آزمایی «پاوربال» را برد


بلیت بخت‌آزمایی پاوربال - آرشیو
بلیت بخت‌آزمایی پاوربال - آرشیو

یک نفر در ایالت واشنگتن برنده جایزه بخت‌آزمایی پاوربال به مبلغ ۷۵۴.۶ میلیون دلار شد. ای‌بی‌سی نیوز روز سه‌شنبه به نقل از «پاوربال» این خبر را داد.

این پنجمین جایزه بخت‌آزمایی بزرگ «پاوربال» و نهمین جایزه بزرگ کل بلیت‌های بخت‌آزمایی در تاریخ ایالات متحده محسوب می‌شود.

اگر برنده تصمیم بگیرد که برد خود را یکجا دریافت کند، پس از کسر مالیات و مخارج جانبی، حدود ۴۰۷.۲ میلیون دلار به دست او خواهد رسید. اگر هم تصمیم گرفت کل مبلغ هفتصد میلیون را دریافت کند، این مبلغ به صورت ماهانه در حدود سی سال به او پرداخت می‌شود.

اعداد برنده بلیت بخت‌ آزمایی پاوربال، ۵، ۱۱، ۲۲، ۲۳، ۶۹ و پاوربال ۷ بودند.

پنج بلیت - دو بلیت در میشیگان و سه بلیت در نیویورک - که پنج شماره اول آنها با اعداد برنده مطابقت داشتند، جایزه یک میلیون دلاری را از آن خود کردند. یک بلیت در تگزاس با گزینه عدد پاوربال یک میلیون دلار برنده شد. همچنین ۵۸ بلیت در سراسر کشور برنده جایزه ۵۰ هزار دلاری و ۱۶ بلیت برنده جایزه ۱۰۰ هزار دلاری شدند.

بنا بر گفته پاوربال، قرعه کشی دوشنبه شب اولین بار در سال ۲۰۲۳ است که برنده دارد. برنده قبلی «پاوربال»، بیش از ۱۱ هفته پیش در ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۲، در ایالت کانزاس بود که جایزه بزرگ ۹۲.۹ میلیون دلاری دریافت کرد.

شانس کلی برنده شدن در بخت‌آزمایی «پاوربال» ۱ در ۲۹۲.۲ میلیون است.

XS
SM
MD
LG