لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۴۲

پاپ اسموک خواننده موسیقی رپ به ضرب گلوله در لس آنجلس کشته شد


پاپ اسموک، خواننده ۲۰ ساله آمریکایی موسیقی رپ، به ضرب گلوله افراد ناشناس در یک منزل مسکونی در منطقه «هالیوود هیلز» لس آنجلس کشته شد.

این خانه، که متعلق به تدی ملنکمپ آرویاوی از ستاره‌های برنامه تلویزیونی «زنان خانه دار بورلی هیلز» و همسرش است، ظاهرأ توسط پاپ اسموک اجاره شده بود.

به گفته پلیس لس آنجلس، تیراندازی در این خانه، حدود ساعت چهار و نیم بامداد چهارشنبه به آنها گزارش شد و مأموران به سرعت خود را به محل رساندند.

یکی از ساکنان منزل با صاحبخانه در نیویورک تماس گرفت و به او اطلاع داد که افراد ناشناسی که یکی از آنها نیز مسلح بوده، وارد خانه شده است.

صاحبخانه نیز با پلیس تماس گرفته است و آنها را در جریان این موضوع قرار داده است.

به گفته پلیس بین دو تا شش نفر با نقاب‌های سیاه وارد منزل شدند و پس از مجروح کردن پاپ اسموک، از محل حادثه گریختند.

پاپ اسموک به بیمارستان منتقل شد، ولی به دلیل شدت جراحات وارده درگذشت. هنوز انگیزه قتل مشخص نیست ولی به گفته پلیس احتمالأ این یک سرقت مسلحانه بوده است.

پاپ اسموک، با نام اصلی بشار جکسون، متولد نیویورک بود و یکی از هنرمندان نوظهور این سبک موسیقی محسوب می‌شد. او اخیرأ نخستین آلبومش را روانه بازار کرد و به فهرست پرفروش‌های آمریکا رسید.

مرگ او بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و با واکنش‌ تعدادی از هنرمندان مشهور از جمله نیکی میناژ، چَنس دِ رَپر، و چیپ همراه بود.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG