لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۲۳

یک سفارش عجیب: تحویل پیتزا به مسافران قطار


عکسی از یک قطار خط «امترک» در ایستگاه یونیون واشنگتن دی سی
عکسی از یک قطار خط «امترک» در ایستگاه یونیون واشنگتن دی سی

یک راننده تحویل پیتزا از ایالت دلاور آمریکا، سفارشی غیر عادی دریافت کرد: سفارش تحویل پیتزا به واگن یک قطار خط «امترک» که در مسیرش از نیویورک به واشنگتن دی سی از کار افتاده و در راه گیر کرده بود.

میچل کتز، یکی از مسافران این قطار، روز یکشنبه در حالی که کنار ریل راه اهن نشسته بود، ویدیویی از راننده «لیری» در حال تحویل پیتزا به قطار گرفت. آقای کتز به آسوشیتدپرس گفت که مسافران قطار پس از ساعت ها گیر کردن در راه، بدون آب و غذا، کفرشان در آمده بود خسته شده بودند و نهایتاً این ایده به ذهنشان رسید که پیتزا سفارش دهند.

لیری، راننده سرویس تحویل پیتزای «دامینوز» در شهر نیوپورت ایالت دلاور به آسوشیتدپرس گفت برای تحویل پیتزا به این قطار باید از پشت یک ساختمان عبور می کرد، از یک تپه شیب دار پائین می رفت، از روی یک چاله پر از آب می پرید، در حالیکه باید تعادلش را با دو قوطی پیتزا در دست حفظ می کرد.

لیری ۴۶ ساله با استقبال گرم مسافران و دست زدن آنها روبرو شد و برای زحماتش ۳۲ دلار انعام دریافت کرد.

لیری که ۱۷ سال است پیتزا تحویل می دهد، می گوید او در ۱۸ ایالت آمریکا در ۳۲ شهرستان پیتزا تحویل داده ولی تحویل دادن پیتزا به واگن قطاری که از کار افتاده عجیب ترین شان بود.

خط راه آهن «امترک» گفت دلیل تأخیر مشکل مکانیکی بود. آقای کتز گفت نهایتاً قطار دیگری آمد و مسافران را با بیش از سه ساعت تأخیر به واشنگتن رساند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG