لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۳۰

قرار وثیقه برای آزادی دونده معلول متهم به قتل


پیستوریوس می گوید دوست دخترش را با سارق اشتباه گرفته و او را با شلیک گلوله کشته است. دادستان وی را به ارتکاب قتل عمد متهم کرده است.
پیستوریوس می گوید دوست دخترش را با سارق اشتباه گرفته و او را با شلیک گلوله کشته است. دادستان وی را به ارتکاب قتل عمد متهم کرده است.
اسکار پیستوریوس، دونده معلول سرشناس و قهرمان دو سرعت در مسابقات المپیک از آفریقای جنوبی، که با اتهام قتل دوست دخترش روبروست، تا برگزاری محاکمه، با قرار وثیقه آزاد می ماند.

دزموند نائیر، بازپرس پرونده قتل، امروز جمعه، با صدور قرار تعقیبی مفصل و طولانی که از نحوه تحقیقات پلیس نیز انتقاد می کرد، برای پیستوریوس وثیقه ای ۱۱۲ هزار دلاری تعیین کرد.

بازپرس نظر خود را در جریان تشریح قراری ابراز کرد که مطرح ساختن آن بیش از دو ساعت طول کشید.
خانواده پیستوریوس به محض آنکه بازپرس تعیین وثیقه را مطرح ساخت با فریاد شادی واکنش نشان دادند.
از پیستوریوس که با دو پای مصنوعی در مسابقات المپیک دوید و برنده مدال طلا شد ، در آفریقای جنوبی و بسیاری دیگر از نقاط جهان با عنوان "دونده تیغ نورد" نام برده می شود.

پیستوریوس از هشت روز پیش به اتهام قتل ریوا استینکم، دوست دخترش، که او نیز در جهان مد، ستاره ای سرشناس بود، در بازداشت پلیس بوده است.

پیستوریوس می گوید دوست دخترش را با سارق اشتباه گرفته و با او را شلیک گلوله کشته است. دادستان وی را به ارتکاب قتل عند متهم کرده است.
XS
SM
MD
LG