لینکهای قابل دسترسی

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ایران ۱۳:۴۸

سال ۲۰۱۶ به روایت تصویر: از ریاست جمهوری ترامپ و مرگ محمدعلی تا برگزیت و موفقیت شهاب حسینی

سال ۲۰۱۶ به روايت تصوير
بیشتر

۱۷ اوت ۲۰۱۶ -  یکی از تصاویر تکان دهنده سال ۲۰۱۶ عکس عمران کودک پنج ساله سوری بود که با گرد و غبار و خون خشک شده بر چهره اش، در شوک، روی صندلی یک آمبولانس نشسته بود و حتی گریه نمی کرد. او نماد وضعیت وحشتناک حلب شد.
۱

۱۷ اوت ۲۰۱۶ - 
یکی از تصاویر تکان دهنده سال ۲۰۱۶ عکس عمران کودک پنج ساله سوری بود که با گرد و غبار و خون خشک شده بر چهره اش، در شوک، روی صندلی یک آمبولانس نشسته بود و حتی گریه نمی کرد. او نماد وضعیت وحشتناک حلب شد.

دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد. ان پی آر، رادیوی عمومی ملی عصر دوشنبه ۲۹ آذر نوشت با آرای به دست آمده از مجمع گزینندگان، دونالد جی. ترامپ رسما به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا انتخاب شد. این انتخاب چهل روز بعد از انتخابات عمومی در آمریکا صورت می گیرد که در آن آقای ترامپ با کسب ۳۰۶ رای الکترال، به رغم اینکه مجموعا حدود سه میلیون رای از هیلاری کلینتون نامزد دموکرات، عقب بود، پیروز انتخابات شد.
۲

دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد.
ان پی آر، رادیوی عمومی ملی عصر دوشنبه ۲۹ آذر نوشت با آرای به دست آمده از مجمع گزینندگان، دونالد جی. ترامپ رسما به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا انتخاب شد. این انتخاب چهل روز بعد از انتخابات عمومی در آمریکا صورت می گیرد که در آن آقای ترامپ با کسب ۳۰۶ رای الکترال، به رغم اینکه مجموعا حدود سه میلیون رای از هیلاری کلینتون نامزد دموکرات، عقب بود، پیروز انتخابات شد.

۲۲ مارس ۲۰۱۶ -  دو انفجار بمب در فرودگاه بروکسل و یک انفجار بمب در متروی پایتخت بلژیک ۳۲ کشته و حدود ۲۰۰ زخمی بر جای گذاشت. گروه «دولت اسلامی» موسوم به داعش در رسانه رسمی خود مسئولیت این حملات را برعهده گرفت.
۳

۲۲ مارس ۲۰۱۶ - 
دو انفجار بمب در فرودگاه بروکسل و یک انفجار بمب در متروی پایتخت بلژیک ۳۲ کشته و حدود ۲۰۰ زخمی بر جای گذاشت. گروه «دولت اسلامی» موسوم به داعش در رسانه رسمی خود مسئولیت این حملات را برعهده گرفت.

۲۱ آوریل ۲۰۱۶ -  پرینس خواننده و ترانه سرا که از او به عنوان اسطوره موسیقی «سول و فانک» یاد می شود، به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر در ۵۷ سالگی درگذشت. 
۴

۲۱ آوریل ۲۰۱۶ - 
پرینس خواننده و ترانه سرا که از او به عنوان اسطوره موسیقی «سول و فانک» یاد می شود، به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر در ۵۷ سالگی درگذشت. 

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG