لینکهای قابل دسترسی

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ایران ۱۰:۱۷

عکس روز: از عاشورا در تهران تا عکس سلفی دختر خانم موقع اهدای خون

عکس روز را با عکس‌هایی‌ از بازی پرزیدنت باراک اوباما با یک کودک، پیشرفت جنگجویان شورشی به شهر اعزاز در سوریه و روز ملی‌ اسپانیا دنبال کنید.
بیشتر

عاشورای ۱۳۹۵، تهران.
۱

عاشورای ۱۳۹۵، تهران.

تظاهرات در بوئنوس آیرس آرژانتین.  معترضان می گویند دولت باید سختگیری بیشتری در قبال فساد و جنایت داشته باشد. معترضان اکثرا از خانواده کسانی هستند که در آتش سوزی یک دیسکو در این شهر در سال ۲۰۰۴ کشته شدند. همچنین گروهی از خانواده قربانیان سانحه راه آهن در سال ۲۰۱۲ هستند که هر دو این حوادث از سوی پلیس و دولت به طور جدی به عقیده آنها پیگیری نشد.
۲

تظاهرات در بوئنوس آیرس آرژانتین. 
معترضان می گویند دولت باید سختگیری بیشتری در قبال فساد و جنایت داشته باشد. معترضان اکثرا از خانواده کسانی هستند که در آتش سوزی یک دیسکو در این شهر در سال ۲۰۰۴ کشته شدند. همچنین گروهی از خانواده قربانیان سانحه راه آهن در سال ۲۰۱۲ هستند که هر دو این حوادث از سوی پلیس و دولت به طور جدی به عقیده آنها پیگیری نشد.

وقتی اوباما برای یک کودک شکلک در می آورد. پرزیدنت باراک اوباما در یک گردهمایی برای نامزد ریاست جمهوری دموکرات هیلاری کلینتون در ایالت کارولینا شمالی‌ سخنرانی کرد.
۳

وقتی اوباما برای یک کودک شکلک در می آورد.
پرزیدنت باراک اوباما در یک گردهمایی برای نامزد ریاست جمهوری دموکرات هیلاری کلینتون در ایالت کارولینا شمالی‌ سخنرانی کرد.

شیر دادن نماینده ایسلندی به نوزادش در هنگام نطق پارلمانی. یک نماینده زن پارلمان ایسلند درحالی که به نوزادش شیر می‌داد پشت تریبون سخنرانی قرار گرفت و این اقدام او خبرساز شد. شیر دادن مادر به کودک از سینه در بسیاری کشورهای دنیا در اماکن عمومی انجام نمی‌شود و حتی در آمریکا هم یک اقدام بحث‌برانگیز است اما خانم اونور برا کونرادسدوتیر، از اعضای حزب مستقل پارلمان ایسلند آن را « طبیعی ترین کار در دنیا» می‌داند.
۴

شیر دادن نماینده ایسلندی به نوزادش در هنگام نطق پارلمانی.

یک نماینده زن پارلمان ایسلند درحالی که به نوزادش شیر می‌داد پشت تریبون سخنرانی قرار گرفت و این اقدام او خبرساز شد.

شیر دادن مادر به کودک از سینه در بسیاری کشورهای دنیا در اماکن عمومی انجام نمی‌شود و حتی در آمریکا هم یک اقدام بحث‌برانگیز است اما خانم اونور برا کونرادسدوتیر، از اعضای حزب مستقل پارلمان ایسلند آن را « طبیعی ترین کار در دنیا» می‌داند.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG