لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۵۲

طرفداران سریال «آخرین پای‌مرد» در اعتراض به لغو سریال، شبکه ای‌بی‌سی را تحریم می کنند


تیم الن، ستاره سریال «آخرین پای‌مرد» یاLast Man Standing
تیم الن، ستاره سریال «آخرین پای‌مرد» یاLast Man Standing

شبکه تلویزیونی ای بی سی آمریکا، پس از اینکه روز جمعه اعلام کرد که پخش «آخرین پای‌مرد» یاLast Man Standing، یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی اش را لغو می کند، با اعتراض شدید طرفداران این سریال روبرو شد.

این خبر برای هوادارنی که به محافظانه کارانه بودن این سریال علاقه نشان می دادند، خیلی شوکه آور بود و سوالات زیادی را به دنبال آورد که آیا بستن این شو دلایل سیاسی داشته است؟

«ای بی سی» به شبکه خبری فاکس گفت که این سریال، با بازی ستاره نقش اول آن «تیم الن»، به خاطر مشکلات زمان بندی لغو شد.

اکنون هوادران شو در حال جمع آوری طوماری از امضاهای مردم هستند تا اگر «ای بی سی» این سریال را به تلویزیون باز نگرداند، تحریم کنند. تاکنون بیش از ۱۰ هزار امضاء جمع آوری شده است.

در این درخواست آمده: سریال «آخرین پای‌مرد» در بین دریایی از سریال های تلویزیونی که در شبکه های مختلف وجود دارد، تک است. سریالی که جمع گسترده ای از مردم آمریکا آن را دلچسب می یابند؛ برای افرادی که کمتر سریالی را در تلویزیون پیدا می کنند که از عفت و پاکدامنی تمجید کند، چیزی که به معیارهای محافظه کارانه و سنتی آنها نزدیک باشد.»

شبکه «ای بی سی» در مورد این درخواست نامه نظر نداد. تیم الن ستاره محبوب سریال نیز هنوز به سوالات شبکه فاکس در مورد لغو شدن سریال پاسخی نداده و بیانیه ای نیز منتشر نکرده است.

او تنها دلسردی اش را در یک توئیت ابراز کرد و نوشت: «غافلگیر و بهت زده زده شدم، آنهم از شبکه ای که ۶ سال آن را خانه خود می نامیدم.»

بنابه گزارش «ددلاین» این سریال، این فصل، با بیش از ۸ میلیون و صد هزار تماشاگر دومین پر بیننده ترین سریال کمدی بعد از «خانواده مدرن» با ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تماشاگر بود و اخیراً حتی برای دو فصل دیگر تمدید شده بود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG