لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۵۷

یو‌ اف سی؛ مبارزه جنجالی «کامارو عثمان» و «خورخه مسویدال» در ابوظبی برگزار می‌شود


 کامارو عثمان و خورخه مسویدال
کامارو عثمان و خورخه مسویدال

سازمان «یو‌ اف سی» که یکی از شاخه‌های رقابت های رزمی ترکیبی است، از برگزاری مبارزه جنجالی کامارو عثمان و خورخه مسویدال در شهر ابوظبی خبر داد.

به گزارش سایت ورزشی «ایی اس پی ان»، آنها که از محبوب‌ترین ستاره‌های این رقابت‌ها محسوب می‌شوند، در جریان مسابقات «یو اف سی ۲۵۱» به مصاف یکدیگر می‌روند.

ابتدا قرار بود این دور از رقابت‌ها در شهر پرت استرالیا برگزار شود، ولی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و به شرط رعایت نکات بهداشتی، به جزیره یاس در ابوظبی منتقل شد.

معمولا در هر دور از مسابقات «یو‌ اف سی» مبارزات مختلفی در اوزان گوناگون‌ برگزار می شود؛ ولی‌ یک یا دو مبارزه اهمیت بیشتری دارد.

برگزارکنندگان پس از مذاکراتی طولانی با کامارو عثمان و خورخه مسویدال، سرانجام موفق به جلب رضایت آنها برای شرکت در این مبارزه بزرگ شدند.

این دو قهرمان در هفته‌های اخیر در شبکه های اجتماعی درگیر بودند و مطالب مختلفی را علیه یکدیگر منتشر کردند.

نتایج تست های پزشکی نشان می دهد که کامارو عثمان و خورخه مسویدال به ویروس کرونا مبتلا نیستند، ولی آنها در شهر ابوظبی قرنطینه می شوند و پیش از مبارزه، بار دیگر تست کرونا خواهند داد.

کامارو عثمان، متولد نیجریه است و ۳۳ سال دارد، او‌ صاحب ۱۶ پیروزی و فقط یک شکست است.

خورخه مسویدال، متولد آمریکا است و ۳۵ سال دارد، او ۳۵ بار پیروز شده و ۱۳ بار نیز شکست خورده است.

کامارو عثمان مدافع عنوان قهرمانی است و خورخه مسویدال تلاش می کند با پیروزی در این مبارزه حساس، به یکه‌تازی او در «یو‌ اف سی» پایان دهد.

این مسابقات شنبه یازدهم ژوئیه در ابوظبی امارات متحده عربی برگزار می شود.

XS
SM
MD
LG