لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۴۹

از لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا به المپیک با طراحی «رلف لورن» رونمایی شد 


 لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا
لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا

از لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا به بازی‌های المپیک تابستانی توکیو با طراحی «رلف لورن» رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این مراسم چهارشنبه در نیویورک و با حضور مدیران این شرکت، مقامات کمیته المپیک آمریکا، و تعدادی از ورزشکاران اعزامی ایالات متحده به بازی‌های توکیو ترتیب یافت.

این لباس‌ شامل شلوار، کاپشن، و کفش سفید، پیراهن‌های سفید یا سورمه‌ای، کمربند، یقه، و سرآستین‌هایی با خطوط مورب رنگی است.

این لباس همراه با پوشاک راحتی که برای اقامت در دهکده المپیک طراحی شده است، سال گذشته آماده بود؛ ولی بازی‌های المپیک تابستانی توکیو ۲۰۲۰ به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد.

لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا
لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا

دیوید لورن، مدیر ارشد تجاری و نوآوری این‌ شرکت، با اشاره به برگزاری قطعی این بازی‌ها، گفت که همه چیز آماده است.

بازی‌های المپیک تابستانی توکیو، ۲۳ ژوئیه در ژاپن افتتاح می‌شود، ‌و هشتم اوت به پایان می‌رسد.

این در حالی است که با توجه به ادامه بحران کرونا در جهان، مقامات ژاپنی با چالش‌های بسیاری برای برگزاری این بازی‌ها مواجه هستند.

اما شرکت رلف لورن، لباس رسمی ۶۰۰ ورزشکار آمریکایی حاضر در مراسم افتتاحیه و اختتامیه المپیک، و بازی‌های پارالمپیک را آماده کرده است، و‌ این پوشاک ‌و‌سایر اقلام مرتبط با المپیک برای فروش نیز در دسترس عموم قرار دارد.

از کت و شلوارهای مراسم و رژه افتتاحیه ورزشکاران آمریکایی در ماه ژ‌وئیه رونمایی خواهد شد.

لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا
لباس رسمی ورزشکاران اعزامی آمریکا

دیوید لورن، که فرزند رلف لورن بنیان‌گذار این برند مشهور مد و لباس است، مهمترین نکته در طراحی این لباس را «پایداری» توصیف کرد که در این دوره از بازی‌های المپیک اهمیت ویژه‌ای دارد.

شرکت رلف لورن که از سال ۲۰۰۸ به عنوان حامی و طراح لباس ورزشکاران ورزشکاران المپیکی آمریکا فعالیت می‌کند، با نوآوری خاصی پوشاک این دوره را تولید کرده است.

این لباس با استفاده از یک روش ابتکاری رنگ‌آمیزی شده است که آب، مواد شیمیایی، و انرژی کمتری مصرف می‌کند و نسبت به شیوه‌های سنتی گذشته آسیب کمتری به محیط زیست می‌زند.

XS
SM
MD
LG