لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۰۸

کامارو عثمان با غلبه بر خورخه مسویدال از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد


کامارو عثمان
کامارو عثمان

در مهم‌ترین مبارزه «یو اف سی ۲۵۱» که در شهر ابوظبی ترتیب یافت، کامارو عثمان با غلبه بر خورخه مسویدال از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

به گزارش سایت ورزشی «بلیچر رپورت»، کامارو عثمان نیجریه ای در مبارزه‌ای نزدیک و فشرده، حریفش را پس از ۵ راند و در مجموع امتیازات شکست داد.

داوران مسابقه که با توجه به تعداد ضربات، حرکات، و عملکرد ورزشکاران به آنها امتیاز می‌دهند، کامارو عثمان را برنده این مبارزه جنجالی و پرحاشیه اعلام کردند.

کامارو عثمان که به «کابوس نیجریه ای» شهرت دارد، از سال ۲۰۱۳ تاکنون شکست نخورده است و در در دقایقی از مسابقه، خورخه مسویدال را با ضربات سنگین و مهلک خود در گوشه قفس (رینگ) به دام انداخت.

یو اف سی ۲۵۱
یو اف سی ۲۵۱

خورخه مسویدال آمریکایی که در ماه‌های اخیر نتایج درخشانی کسب کرده بود، در برابر مدافع عنوان قهرمانی شب کم‌فروغی داشت.

به عقیده برخی از کارشناسان یکی از دلایل شکست خورخه مسویدال، کاهش وزن زیاد این قهرمان بود.

او که به دلیل ابتلای گیلبرت برنز به ویروس کرونا، در آخرین روزها به برنامه «یو‌اف سی ۲۵۱» اضافه شد، باید در عرض یک هفته بیش از ۱۰ کیلوگرم از وزن خود کم می‌کرد و ظاهرا همین موضوع سبب شد که بدنش در جریان مبارزه تحلیل برود.

پیش از آغاز مبارزه، کامارو عثمان و خورخه مسویدال در شبکه‌های اجتماعی درگیر کری خواندن بودند و مطلب زیادی را علیه یکدیگر منتشر کردند.

برخورد آنها درون قفس نیز خصمانه بود و از همان دقایق ابتدایی، با انرژی زیادی با یکدیگر گلاویز شدند.

یو اف سی ۲۵۱
یو اف سی ۲۵۱

این روزها اگرچه «یو اف سی»، که یکی از شاخه‌های رقابت‌های رزمی ترکیبی است، تحت تأثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرار دارد، ولی مبارزات این دور در جزیره یاس ابوظبی، که به «جزیره مبارزه» شهرت دارد به خوبی برگزار شد و بیننده‌های زیادی در گوشه و کنار جهان داشت.

XS
SM
MD
LG