لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۱۸

علی انصاریان یکی دیگر از پیشکسوت‌های فوتبال بر اثر کرونا درگذشت


علی انصاریان در دوران بازیگری و مجری‌گری برنامه‌های اینترنتی
علی انصاریان در دوران بازیگری و مجری‌گری برنامه‌های اینترنتی

علی انصاریان، بازیکن پیشین تیم ملی و باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال بر اثر کرونا درگذشت. هفته پیش نیز مهرداد میناوند، ملی‌پوش اسبق ایرانی، درگذشت.

برخی رسانه‌ها در ایران گزارش داده‌ بودند که آنها بعد از حضور در یک برنامه اینترنتی درباره دربی استقلال و پرسپولیس به کرونا مبتلا شده بودند.

انصاریان که متولد سال ۱۳۵۶ بود، فوتبال حرفه‌ای خود را از تیم فجر سپاسی در سال ۱۳۷۵ شروع کرد. او سال ۷۷ وارد باشگاه پرسپولیس شد و از معدودبازیکنان این تیم است که یکسال نیز برای تیم رقیب پایتخت یعنی استقلال تهران بازی کرد. آقای انصاریان فوتبال خود را در سال ۹۰ با تیم شاهین بوشهر به پایان برد.

انصاریان بعد از فوتبال، در حوزه سرگرمی و تلویزیون فعال شد. او در بیش از ده فیلم و سریال بازی کرد و چند برنامه تلویزیونی اینترنتی را اجرا کرد.

میناوند نیز در زمان مرگ ۴۵ ساله بود.
میناوند نیز در زمان مرگ ۴۵ ساله بود.

مهرداد میناوند نیز که روز ۸ بهمن درگذشت، متولد ۱۳۵۴ بود. او سال ۷۴ به پرسپولیس پیوست و علاوه بر این تیم، برای اشتورم گراتس، الشباب، و سپاهان بازی کرد. او سابقه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را داشت. او نیز مدتی تلاش کرد وارد حوزه خوانندگی شود اما آلبوم موسیقی او مجوز دولتی نتوانست بگیرد. مرگ آقای میناوند با واکنش‌های زیادی همراه شد و حتی رئیس فیفا پیام تسلیت داد.

XS
SM
MD
LG