لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۰۷

واکنش ستاره‌ها و چهره‌های سرشناس به تولد ۹۴ سالگی تونی بنت، خواننده مشهور آمریکایی


تونی بنت
تونی بنت

تونی بنت، خواننده مشهور آمریکایی و از ستاره های بزرگ موسیقی جهان، روز دوشنبه ۹۴ ساله شد.

به همین مناسبت بسیاری از طرفداران، علاقمندان، ستاره‌های بزرگ جهان هنر، و شخصیت‌های برجسته، با انتشار پیام‌های تصویری و یا نوشتاری، زادروز این هنرمند محبوب را تبریک گفتند.

باربارا استرایسند، استیوی واندر، بیلی جوئل، التون جان، و لیدی گاگا از جمله ستاره‌هایی بودند که در صفحات شخصی خود، مطالب متنوعی را درباره تونی بنت به اشتراک گذاشتند.

استیوی واندر ضمن تبریک زادروز تونی بنت، او را هنرمندی الهام بخش، یک دوست، و از حامیان جنبش حقوق مدتی توصیف کرد، ‌و با پیانو به اجرای یکی از قطعات کلاسیک تونی بنت پرداخت.

بیلی جوئل که به عنوان آهنگساز و ترانه نویس نیز با تونی بنت همکاری داشته است، تولدش را شادباش گفت و از این که او با اجرای خود، به آثارش زندگی شکوهمندی بخشیده است، قدردانی کرد.

التون جان با انتشار یک پیام تصویری زادروز تونی بنت را تبریک گفت ‌و از این هنرمند برای لحظات شادی که در زندگی او‌ ایجاد کرده، سپاسگزاری کرد.

لیدی گاگا در پیام خود به تونی بنت نوشت که او جایگاه خاصی در قلبش دارد، و این هنرمند را انسانی توصیف کرد که درون و بیرون زیبایی دارد و همه دوستش دارند.

استینگ، دایانا کرال، و الویس کاستلو از جمله هنرمندان دیگری بودند که با هشتگ Thebestisyettocome، به معنای «هنوز بهترین روزها در راه است» (عنوان یکی از مشهورترین ترانه‌های بنت که فرانک سیناترا نیز آن را اجرا کرده است)‌ زادروز تونی بنت را تبریک گفتند.

تیم بیسبال «سانفرانسیسکو جاینتس» نیز در صفحه توئیتر خود، تصویری از کارت تونی بنت را همراه با کارت ویلی میز ستاره ۸۹ ساله این تیم به اشتراک گذاشت و تولد این هنرمند را شادباش گفت.

آنتونی دومنیک بندتو مشهور به تونی بنت، سوم اوت سال ۱۹۲۶ در محله کوئینز نیویورک متولد شد.

او که تباری ایتالیایی دارد، با اجرای آثار ملایم پاپ و جاز، و بهره گیری از فراز و فرودهای خاص در آوازخوانی، یکی از ستاره های کلاسیک موسیقی آمریکا محسوب می شود.

تونی بنت در بیش از هفت دهه فعالیت هنری، موفق به دریافت ده‌ها جایزه معتبر موسیقی، از جمله ۱۹ گرمی و ۲ امی، شده است.

XS
SM
MD
LG