لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۴۱

تینا فی ‌و‌ امی پولر مراسم گلدن گلوب را در دو شهر مختلف اجرا می‌کنند 


امی پولر (راست) ‌و تینا فی
امی پولر (راست) ‌و تینا فی

هفتاد و هشتمین مراسم اهدای جوایز «گلدن گلوب» در شهرهای نیویورک و لس آنجلس برگزار می‌شود.

به گزارش تارنمای هنری «ورایتی»، این نخستین باری است که مراسم گلدن گلوب در چند شهر برگزار می‌شود و تجربه جدیدی برای تهیه‌کنندگان‌ آن خواهد بود. البته آکادمی اسکار در دهه پنجاه میلادی چنین تجربه‌ای داشت و چند بار مراسم اهدای جوایز اسکار را در نیویورک و لس آنجلس برگزار کرد.

مراسم امسال را تینا فِی و امی پولِر به صورت مشترک اجرا می‌کنند. این دو بازیگر و کمدین آمریکایی آخرین بار در سال ۲۰۱۵ مجریان برنامه بودند.

این مراسم به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و‌ مشکلات کنونی در آمریکا، یکشنبه ۲۸ فوریه - حدود دو ماه دیرتر از تاریخ معمول - برگزار می‌شود.

انجمن خبرنگاران رسانه‌های خارجی هالیوود پس از بررسی جوانب مختلف، و به منظور رعایت نکات بهداشتی ‌و ایمنی، تصمیم گرفت تا مراسم را در شهرهای لس آنجلس و نیویورک برگزار کند.

بر اساس برنامه اعلام شده، تینا فی بر فراز «راکفلر سنتر» در نیویورک، و امی پولر در محل همیشگی مراسم، یعنی «بورلی هیلتون» لس آنجلس، این برنامه را به صورت مشترک اجرا می‌کنند.

امی پولر ‌و تینا فی
امی پولر ‌و تینا فی

به این ترتیب در صورت دعوت احتمالی تعداد محدودی از هنرمندان، یا نامزدها به مراسم، آنها می‌توانند در نیویورک یا لس آنجلس در برنامه شرکت کنند و از رفت‌وآمدهای غیرضروری، و خطرات احتمالی موجود به میزان قابل توجهی کاسته می‌شود.

هنوز جزئیات کاملی از چگونگی اجرای مراسم منتشر نشده است، و انجمن خبرنگاران رسانه‌های خارجی هالیوود، شبکه تلویزیونی «ان‌بی‌سی»، و شرکت «دیک کلارک» که تهیه‌کننده برنامه است، سرگرم بررسی گزینه‌های مختلف هستند.

مراسم اهدای جوایز امی که ماه سپتامبر گذشته برگزار شد، ترکیبی از بخش‌های زنده حضوری، غیر حضوری، و پیام‌های ضبط شده بود.

جوایز سالانه گلدن گلوب، به برترین‌های سینما و تلویزیون اهدا می‌شود و از ارزش و اهمیت زیادی در این صنعت برخوردار است.

سال گذشته و پیش از همه‌گیری ویروس کرونا، اجرای این مراسم را ریکی جرویس، کمدین جنجالی بریتانیایی، برعهده داشت.

XS
SM
MD
LG